Galaxy S4 Kies Usb Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ismuail

ismuail

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Kies Usb Sorunu
Arkadaşlar yaklaşık bir kaç saat önce sıfır olarak aldığım galaxy S4'ümü bilgisayara data kablosuyla bağlamak isiyorum ve şöyle bir sorunum var ; Usb'yi bilgisayarıma bağladığım zaman windowsun "USB'nin takıldığını ifade eden sesi" çıkıyor ve birden "USB'nin çıkarılma sesi" sonra tekrar takma sesi sonra tekrar çıkma sesi yani hiç durmadan in-out-in-out ve birazdan çıldıracağım.Forumlarda araştırarak USB hata ayıklamayıda aktif ettim ama nafile ne olur yardım edin.

Kies'te böyle bir hata veriyor bilgisayarımda virüs programı yüklü değil.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Normalde pcde cihazı görebiliyormusun bilgisayar bölümünde ?
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
ismuail

ismuail

Üye
    Konu Sahibi
Normalde pcde cihazı görebiliyormusun bilgisayar bölümünde ?
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Dediğim gibi o simgede gelip gelip gidiyor telefonu televizyona bağladım bir sıkıntı çıkmadı,bilgisayara başka telefon bağladım sorunsuz bağlandı..Örneğin bazen sabitleniyor herhangibir dosya atmaya kalktığımda ya anında bağlantı gidiyor ya da kısa bir süre sonra gidiyor bağlantı.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Dediğim gibi o simgede gelip gelip gidiyor telefonu televizyona bağladım bir sıkıntı çıkmadı,bilgisayara başka telefon bağladım sorunsuz bağlandı..Örneğin bazen sabitleniyor herhangibir dosya atmaya kalktığımda ya anında bağlantı gidiyor ya da kısa bir süre sonra gidiyor bağlantı.
Öncelikler cihazınızı bağladığınız usb girişini kasa ise arka kısıma laptop ise farklı bir konuma takın yanlız bunu yapmadan önce samsung sitesinden usb driver indirin.Sonrasında cihazı takmadan tekrardan indirdiğiniz usb driver kurun sonra restart yapın ce cihazı bağlayın

Ek olarak cihazın kapanmasını sağlayacak antivirüs yada bir uygulama varsa kapatın :oke:

ismuail

ismuail

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikler cihazınızı bağladığınız usb girişini kasa ise arka kısıma laptop ise farklı bir konuma takın yanlız bunu yapmadan önce samsung sitesinden usb driver indirin.Sonrasında cihazı takmadan tekrardan indirdiğiniz usb driver kurun sonra restart yapın ce cihazı bağlayın

Ek olarak cihazın kapanmasını sağlayacak antivirüs yada bir uygulama varsa kapatın :oke:

Yaklaşık 4-5 kere driver yükledim,4 farklı portta denedim (sorunsuz çalışan mouse portuna taktım) ve bilgisayarıdma virüs programı ya da başka güvenlik uygulaması yok.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yaklaşık 4-5 kere driver yükledim,4 farklı portta denedim (sorunsuz çalışan mouse portuna taktım) ve bilgisayarıdma virüs programı ya da başka güvenlik uygulaması yok.
Ozaman Kies programını tamamen pc den kaldırıp yeniden kurunuz.Zira bu konu en fazla usb driver ve kies güncelleme sonrası meydana gelmektedir :oke:

ismuail

ismuail

Üye
    Konu Sahibi
Ozaman Kies programını tamamen pc den kaldırıp yeniden kurunuz.Zira bu konu en fazla usb driver ve kies güncelleme sonrası meydana gelmektedir :oke:

Malesef 3-4 defa da kiesi silip yükledim :(

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Benim bu güne kadar çözümlediklerim bu şekilde başka fikri olan varsa yardımcı olacaktır:oke:

ismuail

ismuail

Üye
    Konu Sahibi
Benim bu güne kadar çözümlediklerim bu şekilde başka fikri olan varsa yardımcı olacaktır:oke:

Birde küçük bir sorum olacak ; Şimdi ben az önce rootlamayı denedim ama cihaz android 4.3 olduğu için rootlanmadı ve artık download modda Official yerine custom custom yazıyor şimdi bu haliyle garanti dışımı oluyor cihaz eğer öyleyse nasıl düzeltilir ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Birde küçük bir sorum olacak ; Şimdi ben az önce rootlamayı denedim ama cihaz android 4.3 olduğu için rootlanmadı ve artık download modda Official yerine custom custom yazıyor şimdi bu haliyle garanti dışımı oluyor cihaz eğer öyleyse nasıl düzeltilir ?
Hangi dosya ile root yapmaya çalıştınız ? Evet artık garanti dışı sayaç işi çözülene kadar

ismuail

ismuail

Üye
    Konu Sahibi
Hangi dosya ile root yapmaya çalıştınız ? Evet artık garanti dışı sayaç işi çözülene kadar

Root sıkıntı değilde şimdi şunu farkettim telefonu bağlıyorum telefon görünüyor hafıza kartına birşey atmaya kalktığım an bağlantı kesildi diyor ya da kısa bir süre sonra bağlantı kesildi diyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bilgisayarda uac koruması aktif ise kapatılması gerekli.veya başka bir uygulama guvenlikle ilgili.usb kesilmesi bazende power supply dan yapabilir başka bit pcde deneme şansınız varmı ?

ismuail

ismuail

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarda uac koruması aktif ise kapatılması gerekli.veya başka bir uygulama guvenlikle ilgili.usb kesilmesi bazende power supply dan yapabilir başka bit pcde deneme şansınız varmı ?

Başka bir pcde denedim ve sorunsuz çalıştı

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Isletim sistemi yada farklı bir uygulama sorun yaratabilir.

ismuail

ismuail

Üye
    Konu Sahibi
Isletim sistemi yada farklı bir uygulama sorun yaratabilir.

Galiba tek çare Bilgisayara fotmat Win7 ile uyumsuz olduğunu sanmıyorum benim bilgisayarımda bir sorun olabilir diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Galiba tek çare Bilgisayara fotmat Win7 ile uyumsuz olduğunu sanmıyorum benim bilgisayarımda bir sorun olabilir diye düşünüyorum
Olabilir ben herzaman derim temiz sistem en iyi sistemdir :oke:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Rica ederim sorun çözüldüğüne göre :locked2:

• Beğen
Tepkiler: ismuail
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt