Galaxy s3 donma problemi

Sponsorlu Bağlantılar

kazimaydin

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s3 donma problemi
Merhaba arkadaşlar öncelikle samsung galaxy s3 4.1.2 kullanmaktayım bi kac gun once telefon kendiliginden dondu kaldi reeet attim biraz kullandım yine dondu yine reset attim actin yine ayni telefon acik amaharreket etmiyor son zamanlara bi uygulama falanda yuklemedim anlamsizca donup kalıyor bende fabrika ayarlarina geri dondum telefon problemsiz calsiyor derken bi kac uygulama indirdim biraz kullandim yine dondu tekrar format attim bu kez birsey indirmedim telefonda donma yok şimdi telefona bi root yapıp rom atsam çare olurmu yada donmanin sebebi nedir arkadaşlar. .yazim hatasi oldutsa ozur dilerim saygilarimla

furkann20

furkann20

Üye
dostum galaxy s3 kolay kolay donacak bi cihaz değil. öncelikle özel dosyalarını yedekle ve telefon çeviricisine *2767*3855# kodunu yaz ve cihazını formatla.

root yapmana ve başka bir rom yüklemene gerek yok üzerindeki stock rom yeterli olur sana.

''telefon sorunsuz çalışırken birkaç uygulama indirdim yine dondu tekrar format attım'' demişsin, her donmaya format atarsan ipin ucunu alamazsın :) mutlaka bir yerde hata yapıyorsun yoksa bu dediklerin pek mümkün gözükmüyor bende s3 kullanıcısıyım çünkü.

telefonun performansından memnun kalmıyorsan pil tüketiminden feragat ederek güç tasarruf modunu devre dışı bırakabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

kazimaydin

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım dedigini yapicam ama dun yine dondu cihax hicbir uygulama yok telefonda sadece biraz sık kullanınca oluyir galiba aynı anda internet bide galeriye bakayım diyirum cihaz kaldirmiyir bunu sanki artik neyse simdi dedigin gibi yapıcam

- - - Eklendi - - -

Arkadaşım dedigin gibi ceviriciye *2767*3855# yaptım ama bisey olmuyor ussd kodu çalışıyor sobra unkown yazisi çıkıyor

furkann20

furkann20

Üye
ayarlar kısmından 'fabrika ayarlarına dön' seçeneğiyle aynı yola çıkar bu kod.

2. yöntem olarak; telefonunuzu kapalı konumuna getirip ortadaki tuşa basıp sonrasında açma / kapama tuşuna basarak telefonunuzu açın ve karşınıza çıkan ekranda wipe data/ seçeneğinden /factory reset seçilir ve reboot now ile format atarak telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.

güç tasarruf modundan çıkardınız mı telefonu, orjinal 4.1.2 rom kullanıyorsunuz dimi?

kazimaydin

Üye
    Konu Sahibi
Evet orjinal dedigini yapıcam ama bu islemin fabrika ayarlarına donmekten farkli bi islevu yoksa ise yariycani sanmıyorum cunku yeni sifirlanmis bi cihaz durup duurken niye kitleniyor ki anlamak cok guc

furkann20

furkann20

Üye
evet ikisi de aynı işlevi görüyor.

yeni sıfırlanmış cihazın öyle sorunlar çıkartması gerçekten şaşırtıcı. sorunun çözülmüş olması lazım...

servise yollamanızı tavsiye ediyorum.

kazimaydin

Üye
    Konu Sahibi
Bende anlamadım nezman bisey indiriyorum tak kitleniyor sanki ispemci eskisi gibi calismiyor bende servise vermeyi planlıyorum baska çarem kalmadı

-Emre

-Emre

Üye
Cihazın orjinal olduğuna emin misin? O kodun ise yaramasi gerekirdi

centerboys

Üye
Aynı sorunu yaşayan çok kullanıcı var hocam yalnız değilsin , bu sorun bende de vardı son güncelleme den sonra donma olmadı henüz. ..

İsmail2033

İsmail2033

Üye
Arkadaşlar BEndede Aynısı Oldu Taksimde BiTamirci Var İStiklal Caddesinde BEn Oara Yaptırdım Uygun Fİyata 1 Senede Garanti Veriyolar İsterseniz Numarasını VEriyim ...

strk92

Üye
tamirciye götürmelik bir durum yok eğer format işe yaramadıysa cihazın 4 parçalı romunu bulup odinle flashlayın büyük ihtimal düzelecektir

İsmail2033

İsmail2033

Üye
ben denedim olmadı tamirciye götürdüm öyle yaptılar eğer isterseniz telefon numarasını verebilirim