galaxy s2 android sürüm 4.1.2 hemen yükle..

Konu, 'Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek' kısmında mitsche tarafından paylaşıldı. Okunma: 16496 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. galaxy s2 android sürüm 4.1.2 hemen yükle..

< Resmi açmak için tıklayın >

Yapmaniz gerekenler..

Root gerektirir!
    Marketten , rom manager, programini indirip kurun telefon modelinizi secin!
    Dikkat!
    Kullandiginiz ROM u yedekleyin ve dowload rom bolumunde yuklemek istediginiz romu download edin.

Cwm ile yuklemeye hemen baslayin eger telefonunuza uygun surumu yuklemediyseniz
    Tekrar cwm moddan eski romunuzu restore ediniz..

Memnun kalacaksiniz..

Kolay gelsin..

Yazan: mitsche
  2. link yok

3. teşekkürler

4. valla ben kurdum kullaniyorum ufak tefek eksikleri var ama genede cok super olmus

5. Cok eksikleri var kasimin ilk haftasindan beri kullaniyorum hic memnun degilim 4.0.4 u yukleyecem tekrardan

6. S2 ye kurdum güzel çalışıyor

galaxy s2 android sürüm 4.1.2 hemen yükle.. konusuna benzer içerikler

1. Galaxy S2 Android 4.1.2 Test sürümü diye birşey var ?

samfirmware.com 'dan Firmware bakıyordum bu gelmiş bugün. Yakın zamanda çıkar sanırım ?
  2. Samsung Galaxy S2 Android JB 4.1.2 Resmi Test Sürümü + Root [DETAYLI ANLATIM]

http://www.youtube.com/watch?v=8Qc4vH6XSpU&feature=related ANDROİD 4.1.2 JB ROM:http://hotfile.com/dl/179607505/5cd1648/I9100XXLSJ_I910 0OXXLS1_OXX.zip.html ANDROİD 4.1.2 JB UYUMLU SİYAH...
  3. Samsung Galaxy S2 Android JB 4.1.2

Selam arkadaşlar S2 yi odinle rootladım sarı ünlem işareti geldi fakat telefona supersu ve cwm yüklenmedi.Google playden supersu yu indirdim bunda da şu hatayı verdi su kodlama hatası diye yardımcı olursanız çok sevinirim. NOT :Anabant sürümü...
  4. Galaxy s2 I9100 4.1.2 android sürümü ile otg kablosu çalışmama sorunu

Galaxy s2 I9100 4.1.2 Otg kablosu çalışmama sorunum var yanımda arkada 4.0.3 sürümle çalıştırdı acaba android sürümlemi yoksa benim tellemi alakalı yardımcı olabilecek var mı ?
  5. Galaxy s2 i9100 android 4.1.2 sorunu

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi galaxy s2 ye hiç bir şekilde 4.1.2 yükleyemiyorum. Bir sürü firmware denedim çoğu custom romu denedim ama hiç biri açılmadı açılış logosunda takılı kaldı. Lütfen yardım edin
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 19:57:11