GALAXY S arka planda çalışan uygulamaları nasıl kapatırım? yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

akan22

Üye
    Konu Sahibi
GALAXY S arka planda çalışan uygulamaları nasıl kapatırım? yardım lütfen
Selamlar öncelikle
galaxy s i9000 model telefonda arka planda çalışan programları nasıl kapatabilirim? bunları kapatmak için task killer adlı bir program kurdum ancak bu programın telefonu kararsızlaştırdığı yönünde yazılar var. bunun nokia daki gibi menu tusuna uzun basıp kapatma gibi bir yöntemi yok mu? cavaplayanlara şimdiden teşekkürler

oumar_42

Üye
kardeş ben de senin dedigin gibi menü tuşuna uzun basınca açılan görev yöneticisinden 2. seviye ram temizlemesi yapıyorum işe yaramayan ıvır zıvırlarkapanıyor. başka yolu varsada bende bilmiyorum.

akan22

Üye
    Konu Sahibi
onu şimdi denedim 2. seviye temizleme yaptım 240 mb tan 140 mb ta düştü. acaba bu yöntem nekadar faydalı? android sistemden iyi anlayan bir arkadaş bizi aydınlatırsa iyi olur

FQXT

FQXT

Üye
androıd 2.3 te tam cozum gelecekmıs sımdılık advantec task kiler ideal ama ne yaparsan yap yııne acılıyo aslında yapacak bıse yok =)

akan22

Üye
    Konu Sahibi
beklemekten baska çare yok ozaman . 2.3 nezaman resmi olarak gelecek acaba bilginiz var mı

FQXT

FQXT

Üye
resmi rom konusunda samsung can cekıstırecek bızede garantı..ama 2.3 portlanmıs halını kendı telefon modelıne bulabılırsın ama tam verımlı kullanılmaz sımdı yenı oldugu ıcın bıde telefon modelın ne o da var ..nexus- galax aynı donanım hemen hemen galaxy s e bulunabılır kanımca ama her zaman resmı guncelle derım ben..

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
birde söyle yap derim ayarlar-uygulamalar-çalışan servislere gir ordan açık olanları kapatabilirsin

akan22

Üye
    Konu Sahibi
evet bende resmi güncellemeyi bekleyeceğim . zaten androide yeni geçtiim için pek birbilgim yok . sağolasın. yalnız bir sorun daha var kies ile telefon arasında bağlantı bir türlü kuramıyorum. bağlanıyor deyip duruyor. var mı bir yol gösterici arkadaş?tel galaxy s i9000

FQXT

FQXT

Üye
kıes 2 kullanma baglanmıyor cogunda nette var cok problem bununla ılgılı ,kıes 1.5 dene hersurumunu dene 1.5un ben bırtane tutturdum guncelledı ....

akan22

Üye
    Konu Sahibi
tamam deneyeceğim çok sağol

nnevzatt112233

Üye
arkadaşlar peki androidte java uygulamaları nasıl çalıştarabilirim

murat5834

Üye
selam arkadaslar güzel bilgi paylaşımı için şimdiden teşekkürler size bir sorum olacak galaxy s1 in L2 cache ön belleği kaç kbyt acaba selamlar

Lacoste

Lacoste

Üye
Advanced task killer kullanıyorum telefonu aldığım günden beri ana ekrana da widgetini koydum gayet düzgün çalışıyor
Gingerbread de çıkmış bulunmaktadır :D

zipper78

Üye
çok basit görev yöneticisinden etkin uygulamalara gel..etkin olanlar gözükür orada..yanlarında bitir seçeneği var ..tıkla ve bitir bu kadar basit..

nurullahstar

nurullahstar

Üye
galaxy s te nasıl oluyor bilmiyorum ama galaxy ace kullanıyorum, ana ekrana vidget ekle kısmından program monitörünü ekledim, orada arka planda kaç uygulama çalıştığı yazıyor. üzerine tıkladığında altalta gösteriyor, yanında bitir butonu var, bitir dediğini bitiriyor. umarım s te öyledir çalışır...

Mert_Gül

Mert_Gül

Üye
ayarlar-uygulamalar-çalışan uygulamalar- ordakı uygulamaları kaldır.

Albeyaz-Bayrak

Üye
Teşekkürler Bu konu işime Yaradı :D

klongs

klongs

Üye
go launcher EX in widgeti var arkaplan uygulamalarını silmek için onu yükleyebilirsin

akusta126

Üye
arkadaşlar ne kadar kapatsamda kendiliginden acılıyo calısan uygulamalar. bi çözüm lüfennnnn

Üst Alt