Galaxy Note7 akıllı telefon hangi batarya ile gelecek?

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung, yeni bir bombasını çok yakında ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Galaxy Note7 ismi ile gelecek olan bu yeni akıllı telefon hakkında bilgiler de gelmeye devam ederken, geçtiğimiz günlerde Samsung'dan etkinlik duyurusu geldi.

Firma 2 Ağustos tarihinde İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Brezilya'da aynı gün düzenlenecek olan etkinliklerle yeni akıllı telefonunu dünyaya tanıtacak.

Cihaz hakkında bilgiler gelirken, bataryası hakkında önceki iddialar 3.600mAh ile 4.000mAh arası bir bataryanın Samsung'un bu yeni akıllı telefonu Galaxy Note7'de yer alacağı şeklindeydi. South Korea Telecom üzerinden sunulan yeni bir görsel ise cihazın 3.500mAh batarya ile sunulacağını gösteriyor.

Ayrıca aynı kaynak üzerinden akıllı telefonun boyutları ve ağırlığı da ortaya çıktı. Buna göre yeni akıllı telefon 73.9 mm x 153.5 mm x 7.9 mm ölçülerle gelirken, ağırlık da 169gr olmakta. Ayrıca çözünürlük de QHD olarak belirtilmiş.

Suya ve toza dayanıklı bir yapı içerecek olan bu yeni akıllı telefon iddialara göre 5.7" büyüklüğünde ve iki yanı kavisli Super AMOLED ekran içeren cihazın ekranı 2560x1440 piksel Quad HD çözünürlük sunacak.

4GB sistem belleği içerecek olan akıllı telefonun ayrıca dahili veri kapasitesi de 64GB olurken, sunulacağı ülkeye göre Qualcomm Snapdragon 821 ya da Samsung Exynos 8893 yonga setinden güç alacağı ifade ediliyor. Ayrıca 12MP OiS destekli arka kamera ve 5MP ön kamera da akıllı telefon da yer alacak.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sadece yuh demek istiyorum sen 5.5 S7Edge'e 3600 koy 5.7 Note7'ye 3500 koy tamam 100mAh bir şey değildir ama açık açık note serisini infaz ediyor samsung.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Sadece yuh demek istiyorum sen 5.5 S7Edge'e 3600 koy 5.7 Note7'ye 3500 koy tamam 100mAh bir şey değildir ama açık açık note serisini infaz ediyor samsung.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yıllar geçiyor cihazlar hala 4-6 saat arası ekran almaya devam ediyor ortalama olarak :hmmm

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
furyzer0

furyzer0

Üye
yıllar geçiyor cihazlar hala 4-6 saat arası ekran almaya devam ediyor ortalama olarak :hmmm
Eskiden daha iyiydi hatta ben n8 kullanırken elimden düşürmesem bile sabahtan akşama dayanıyordu rahat 8 saat ekran suresi alıyordum hiç bir ayar olmadan

Sent from mTalk using lumia950

MaxipmaN

Üye
kavisli ekran ile note serisi benim için bitti galiba.
batarya ise 3700mah olacaktırç

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bence de yavaştan ölüyor note serisi. Kavis bir seçim olmalı mecburiyet değil

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Buğra

Buğra