Galaxy Ace Cyanogenmod Kapanma Sorunu...:(

Sponsorlu Bağlantılar

akpks

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace Cyanogenmod Kapanma Sorunu...:(
Arkadaşlar Galaxy Ace GT-S5830 a CyanogenMod 10.1 - 10.2 yukluyorum. Rom gayet iyi fakat tel durup duruken donuyor ve kapaniyor. Sonra bazen reset atiyor bazen de recovery mod a giriyor. Neden boyle oluyor ? Çözümü var mi dir ???

Birde ben Galaxy aceye cyanogen mod 7 den baska official rom bulamiyorum. 9 - 10 - 10.1 - 10.2 falan bunlar unofficial. Official olanlari nerden bulabilirim....!!!???Gunceldirr !!!!!!!!!!!1

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
kardesim anlıyorum sorunu olma sebebi eğer overclock kullanıyorsan min değeri orjinal bırak max değeri fazla ucurma
sayet overclock kullanmıyorsan ve sorun aynı ise demekki kulladıgın rom telefonu zorluyor rom indirirken xda developersi tavsiye ederim ve rom indirilen stable olanlara bak olmadı nightly olanlar sakın beta yukleme

akpks

Üye
    Konu Sahibi
Overclock 883 mhz de ama orjinal mhz ye indirdiğim zaman da kapanıyor bu sefer daha çok kasıyor...
Şu anda kullandığım CyanogenMod 10.1 Nightly UNOFFİCİAL

bide ben official olanları neren bulabilirim bendekilerin hepsi unofficial....??

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
Ace için Official 7 den baska yok kardeşim o zaman yüklediğim rom sorunlu olabilir baskasina denemesi oneririm