Yardım Galaxy Ace 5830i İMEİ RESTORE EDİYORUM AMA OLMUYOR.

Sponsorlu Bağlantılar

murat burak

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace 5830i İMEİ RESTORE EDİYORUM AMA OLMUYOR.
Galaxy Ace 5830i. Beyler bugün dahili hafızayı artırmak için bir kaç işlem yaptım ve başardım. Fakat imei sorunu ortaya çıktı. Bu işlemlerden önce imei yedeğini almıştım. Galaxy Toolbox ile restore ediyorum programda device information a girdiğimde imeim çıkıyor bilgiler doğru fakat *#06# yapınca imei kısmı bomboş ve ağa bağlanmıyor.
Tüm wipeları yaptım tekrar denedim yine aynı. Acil yardımınızı bekliyorum :/

Son düzenleme:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Başlığa telefon modelini de yazarsanız görenlere bilgi verecektir.

murat burak

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardim..!

xpaede

xpaede

Üye
bu tür programlara güvenilmez. Telefonunuzla ilgili gelişmiş işlemleri gerçekleştirmeden önce TWRP veya CWM den Recovery düzeyinde yedekleme almanız gerekir. Üstelik pek çok durumda EFS yedeği ile birlikte Modem kısmının da yedeğini almanız gerekir. Size tavsiyem Odin vasıtasıyla cihazınıza ait orijinal bir romu cihazı tamamen sıfırlayarak yüklemenizdir. Muhtemelen imei sorununuz bu şekilde çözülecektir.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Romda olabilir ben bi rom kurdum imei silindi yedekten kuruyorum fayda yok en son stock roma döndüm öyle çözdüm
Yaptığınız bi işlem imeinizin yerine değiştirmiş olabilir yani sd kart ile ana hafıza arasında yer değişikliği aldıysanız efs yedegini artık hafıza kartına atacaksınız

murat burak

Üye
    Konu Sahibi
Romda olabilir ben bi rom kurdum imei silindi yedekten kuruyorum fayda yok en son stock roma döndüm öyle çözdüm
Yaptığınız bi işlem imeinizin yerine değiştirmiş olabilir yani sd kart ile ana hafıza arasında yer değişikliği aldıysanız efs yedegini artık hafıza kartına atacaksınız
Aynen dedigin gibi. Sorun o yukedigim kernelde. Stock roma dondum hicbir sikinti yok. Yardimlariniz icin tesekkur ederim :)

Üst Alt