İpucu formattan sonra ?

Sponsorlu Bağlantılar

ykpknl

ykpknl

Üye
    Konu Sahibi
formattan sonra ?
Arkadaslar format attiktan snra su internet driveri var yaa o olmadan internete grmiyo smdi bazi pcler o otomatik olarak yuklenmiyo smdi driver yedekleme programiyla driverleri yedeklesem formattan snra yuklesem calisirmi ??

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Arkadaslar format attiktan snra su internet driveri var yaa o olmadan internete grmiyo smdi bazi pcler o otomatik olarak yuklenmiyo smdi driver yedekleme programiyla driverleri yedeklesem formattan snra yuklesem calisirmi ??
evet çalışır

ykpknl

ykpknl

Üye
    Konu Sahibi
Peki programin onu internet driverini yedekledini nerden anlicazz ??

bLnmz

bLnmz

Üye
Peki programin onu internet driverini yedekledini nerden anlicazz ??
Kardeşim ne uğraşıyorsun yedeklemeyle? Driver dosyalarına virüs bulaştıysa yine sorun yaşayacaksın.
Anakartın marka/modeline göre idir kendi sitesinden driverlarını. Formatı at. Kur sürücülerü. Tamamdır.

• Beğen
Tepkiler: Siycey
Siycey

Siycey

Üye
Kardeşim ne uğraşıyorsun yedeklemeyle? Driver dosyalarına virüs bulaştıysa yine sorun yaşayacaksın.
Anakartın marka/modeline göre idir kendi sitesinden driverlarını. Formatı at. Kur sürücülerü. Tamamdır.
dogru söylüyor yedeklemeyle falan ugraşma

ykpknl

ykpknl

Üye
    Konu Sahibi
şimdi internet sürücü yeri burasımı aygıt yönetici ağ bağdaştırıcı wireless bşeler yazıyodu ayrıntılardan bu numarayı alacaz dimi
snra bu siteden o numarayı aratacaz bliyodum yapmayıda unuttum yaa doğru dimi dediklerim yaa arkadaşlar virüs için format atmıcaz biz kendi pcm değil başasının olduğu için sorun yaşamamak için o sadece internet driveri lazım yedeklesem olur dimi yani kesin ?

bLnmz

bLnmz

Üye
şimdi internet sürücü yeri burasımı aygıt yönetici ağ bağdaştırıcı wireless bşeler yazıyodu ayrıntılardan bu numarayı alacaz dimi
snra bu siteden o numarayı aratacaz bliyodum yapmayıda unuttum yaa doğru dimi dediklerim
Windows 8 orjinal yüklü mü sen mi yükledin kardeşim?

bLnmz

bLnmz

Üye
Notebook mu kasa mı?
Kasa ise yan kapağını aç, RAM slotlarının hemen yanında Marka/Model yazar. Markayı Google'de arat. Kendi sitesinden Windows 8 driverlarını bul. İndir. Formattan sonra kur. Windows 8 yüklersen çoğunu bulur ama sen tedbiri elden bırakma, formattan önce indir..

ykpknl

ykpknl

Üye
    Konu Sahibi
Notebook mu kasa mı?
Kasa ise yan kapağını aç, RAM slotlarının hemen yanında Marka/Model yazar. Markayı Google'de arat. Kendi sitesinden Windows 8 driverlarını bul. İndir. Formattan sonra kur. Windows 8 yüklersen çoğunu bulur ama sen tedbiri elden bırakma, formattan önce indir..
ben kendime atmıcam dediğim gbi bi arkadaş istedi ona atacam büyük ihtimal win 7 yüklice şu driver genius programı var onla yedekleme yapılıyo ama internet driveri yedeleyip yedekmedini bilmiyom işte :/

bLnmz

bLnmz

Üye
ben kendime atmıcam dediğim gbi bi arkadaş istedi ona atacam büyük ihtimal win 7 yüklice şu driver genius programı var onla yedekleme yapılıyo ama internet driveri yedeleyip yedekmedini bilmiyom işte :/
Mutlaka yedekler. Ama yedekten virüs bulaşırsa işin kötü. Sen bilirsin ;)

ykpknl

ykpknl

Üye
    Konu Sahibi
yaa ben onu her ihtimale karşı yedeklicem win 7 genelde driverlerı yüklüyo zaten :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
8.1 kullan harici ekran kartına kadar tanıyor :)

Üst Alt