Ford Fiesta 1.4 Tdci 2004

Sponsorlu Bağlantılar

thuglife

thuglife

Üye
    Konu Sahibi
Ford Fiesta 1.4 Tdci 2004
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim aracı nasıl bilirsiniz? sağlamlık,konfor,masraf ve yakıt yönünden iyimidir? renault clio 1.4 dci ile kıyaslarsak hangi aracı almam daha mantıklı olur? birde bu araçlar dizel olduğu için kaç km den sonra alınmaması gerekir ? lütfen gerçekten anlayan ve kullanmış kişiler cevap yazarsa daha aydınlatıcı olur teşekkürler.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim aracı nasıl bilirsiniz? sağlamlık,konfor,masraf ve yakıt yönünden iyimidir? renault clio 1.4 dci ile kıyaslarsak hangi aracı almam daha mantıklı olur? birde bu araçlar dizel olduğu için kaç km den sonra alınmaması gerekir ? lütfen gerçekten anlayan ve kullanmış kişiler cevap yazarsa daha aydınlatıcı olur teşekkürler.
opel astra g kasalara bakmanı öneririm edition 2000 serisine

Enes

Enes

Üye
Cevap biraz geç olacak inşallah okursun. 2004 model fiesta ile kaza yaptık araç hurdaya ayrıldı ancak yaptığımız kaza hafif değildi bariyere çarptık araç spin de attı takla atma eğilimine düşmedi bu konuda gayet sağlam olduğu kanısındayım. Motor seçeneklerine gelince iki motorda yakıtta cimri. Benim tercihim fiestadan yana olurdu 2004 (kaza yaptığımız araç haricinde) ve 2006 model fiesta kullandım. 2006 model fiestayı sattık ama 2006 da makyajlı kasa var o daha iyi benzinliydi sattığımız. 7 sene kullandık bakımları dışında masraf çıkartmadı kesinlikle. Fiesta ideal bir araba.

fk555897

fk555897

Üye
Ford'lar her zaman güzel arabalardır. 1.4 dizel motorun fazla yakıt yakacağını da sanmıyorum.

Üst Alt