Fm transmitter

Sponsorlu Bağlantılar

hekemen

Üye
    Konu Sahibi
Fm transmitter
iyi günler arkadaşlar samsung s8530 wave 2 de telefondakı muzıklerı arabada dınlemeyi sağlayan fm tansmitter varmı ???varsa nerden çalısıo

cezalper

cezalper

Üye
sanırım boyle bişey yok ama bunun programıda olamaz mı bunu cok merak ediyorum ??

doğanbey

Üye
ebay da şöyle bir kit buldum hem şarj için hemde telefonun seslerini transmittere atıyor ama biraz tuzlu gibi geldi bana

NeO_Revolution

Üye
bunların bağlantısız olanı var
nokiaların c7 n8 n85 n79 vs. vs.

jeki01

jeki01

Üye
Benim telefon Nokia N79, bunda FM transmitter var ama Samsung için bilgim yok.

a_babalar

Üye
wave de FM transmitter yok. Nokia N8 de var. Yazılımla bildiğim kadarı ile yapılamıyor, zaten mantık olarak da olmaz, ancak ek donanım gerektirir.

grafikedy

grafikedy

Üye
Wave serisinde ve hatta hiç bir Samsung cep telefonunda FM transmitter donanımı yok. Boşuna yazılım aramayın. Bu, ses kartı olmayan pc'den yazılım yükleyerek ses çıkarmaya çalışmak kadar anlamsız olur.

----------Eklendi @ 00:34:05 ---------- Yazıldı @ 00:31:17 ----------

ebay da şöyle bir kit buldum hem şarj için hemde telefonun seslerini transmittere atıyor ama biraz tuzlu gibi geldi bana

Arkadaşım bulduğun cihaz illaki Wave için üretilmiş bir donanım değil. Standart ses çıkışından aldığı sesi FM modülatöründen transmit ediyor. Bunun gibi piyasada çok cihaz var. bu kadar para vermenize gerek yok.

• Beğen
Tepkiler: .eRCaN.
.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Wave serisinde ve hatta hiç bir Samsung cep telefonunda FM transmitter donanımı yok. Boşuna yazılım aramayın. Bu, ses kartı olmayan pc'den yazılım yükleyerek ses çıkarmaya çalışmak kadar anlamsız olur.

----------Eklendi @ 00:34:05 ---------- Yazıldı @ 00:31:17 ----------

Arkadaşım bulduğun cihaz illaki Wave için üretilmiş bir donanım değil. Standart ses çıkışından aldığı sesi FM modülatöründen transmit ediyor. Bunun gibi piyasada çok cihaz var. bu kadar para vermenize gerek yok.

Güzel açıklama.

Anußis

Anußis

Üye
programla asla halledilemez o iş düşünkü telefonunda anten var aynen o işi görüyor n8dede 2 metre yayın yapabilen bi anten var yani sen diyelim 90.mhzden yayın yapıyorsun onun gibi bunun programla işi yok samsunglarda böyle bişe görmedim s2de varmı acaba ?:allalla:

grafikedy

grafikedy

Üye
programla asla halledilemez o iş düşünkü telefonunda anten var aynen o işi görüyor n8dede 2 metre yayın yapabilen bi anten var yani sen diyelim 90.mhzden yayın yapıyorsun onun gibi bunun programla işi yok samsunglarda böyle bişe görmedim s2de varmı acaba ?:allalla:

Bişi anladıysam arap olim :)

typerr1982

typerr1982

Üye
araç kiti almanız gerekir malesef

fullwar

fullwar

Üye

Bunun gibi birçok ürün bulunmakta fakat bunlar zaten telefonun işini görüyor. Yani bunu arabaya koyup birde Wave'i buna bağlaman lazım fakat yaptığın değişiklikleri Wave'den değilde bundan yapacaksın. Bu cihazların zaten hafizası var. Yani Wave'e gerek kalmıyor. Telefondan programla yapılamayacağı açık. Çünkü FM Transmitterin işi radyo dalga üzerinden kablosuz veri transferi yapması yani hem radyo alıcı hem radyo verici. Birkaç telefon hariç içinde verici olan bir cihaz yok. Wave II ile kullanacaksanız "Typerr 1982"nin dediği gibi araç kiti gerekir.

Üst Alt