Tavsiye Flip Cover Deri Kılıf

Sponsorlu Bağlantılar

5800

Üye
    Konu Sahibi
Flip Cover Deri Kılıf
Arkadaşlar gittigidiyor üzerinden flip cover yana doğru açılan lumia 920 kılıf alan oldu mu? Memnun kalan var mı? Alan olduysa hangi alıcıdan aldı tavsiye verebilir mi?

E.U

Üye
Hangi satıcıdan demek istedinn ... galiba

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
benn hizlial.com dan aldım berbat ya

• Beğen
Tepkiler: ON9
turbocore35

turbocore35

Üye
mıknatıslı olmayanları kesinlikle tavsiye etmem ne elde rahat tutuluyor nede rahat rahat birşey yapılıyor 2.sinide tavsiye etmem.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bende tam tersine mıknatıslı olanı kesinlikle tavsiye etmiyorum dokunmatiği bozuyor bir süre sonra bilginiz olsun bu arada ben nokia careden bir kılıf aldım flip corver benzeri 49tl fiyatı tavsiye ederim

turbocore35

turbocore35

Üye
bende tam tersine mıknatıslı olanı kesinlikle tavsiye etmiyorum dokunmatiği bozuyor bir süre sonra bilginiz olsun bu arada ben nokia careden bir kılıf aldım flip corver benzeri 49tl fiyatı tavsiye ederim
59 tl ye sarı aldım ben telefoncudan dokunmatiğe birşey olmadı ama mıknatıs kılıfla birleşik değildi .:D.

ON9

ON9

Üye
kılıfın kodu nedir acaba???
şu deri olan mı diye merak ettim de

4MaGuS

4MaGuS

Üye
deri olan evet ama o an takıldığı için sadece üstünde bir kaç şey yazıyor tam olarak arkasında "designed & assembled by delux care" diye bir şey yazıyor bunun dışında nokia nın sitesinde varmı diye bakıyorum hemen

Üst Alt