Film Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
    Konu Sahibi
Film Önerisi
Haziranda bol bol film izlemeyi düşünüyorum.

bana aksiyon , komedi , korku , macera vs.. türü farketmez , film önerebilirmisiniz , sevdiğiniz filmlerden , sayısı farketmez istediğiniz kadar önerin :)

ayriyetten birde dizi önerirseniz güzel olur :)

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Dizi olarak breaking bad rhe walking dead tavsiyem film olarak Marcel filmleri çok iyi iron man galaxynin koruyucuları avengers captain America vs.vs.

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
    Konu Sahibi
Dizi olarak breaking bad rhe walking dead tavsiyem film olarak Marcel filmleri çok iyi iron man galaxynin koruyucuları avengers captain America vs.vs.
Marcel ın filmlerine zaten en baştan başladım , önerdiğin dizilerden walking dead ı izledim , breaking bad a bakayım :)

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Marcel ın filmlerine zaten en baştan başladım , önerdiğin dizilerden walking dead ı izledim , breaking bad a bakayım :)
Breaking bad işlemeyen yabancı dizi izliyorum demesin o derece :)

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve Dark-Evil
Bülent872

Bülent872

Üye
Ölü Ozanlar Derneği

• Beğen
Tepkiler: Dark-Evil ve PrisonerMacTavish
Bülent872

Bülent872

Üye
Onları da yazacaktım, zaten Ölü Ozanlar Derneğini izleyince devamı geliyor özellikle Günaydın Vietnam.

• Beğen
Tepkiler: Dark-Evil
zombaka

zombaka

Üye
Ustura dönüyor-bir çeşit komik hikaye - hayalimdeki aşk - hadi inşallah -6 süper kahraman -hayaletlerin öyküsü -korkunç bir filim 4-5 - zombi diyarı - simpsons filmi

• Beğen
asroma7

asroma7

Üye
Dizi: True Blood efszne dizidir. Daha yeni bütirdiler. Konularını yazmıyacağım meraklanıp araştır diye. :)

Öldür.com
En uzun mesafe
Forest Gump
Benim Adım Khan (kesin izle)
Yarının Sınırında (2014) yanlız bu filmde ilk yarım saat aynı yerde. Ama çok sağlamdır. Kadrosuda öyle.
Need For Speed.
Armegeddon.

Aklıma şuan bukadar geldi. Yine gelirse yazarım. Önerdiği filmler sağlamdır sıkılmazssın.

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bence ölü ozanlar derneği öyle ahım şahım bir film değil ama güzel sonuçta :)

Üst Alt