Fenerbahçe açık ara gidiyor . Gaziantepspor 0 - Fenerbahçe 3

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Fenerbahçe açık ara gidiyor . Gaziantepspor 0 - Fenerbahçe 3
Lider Fenerbahçe, Antep engelini Emenike ve Sow'la aştı, şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı!

Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Gaziantepspor'a konuk olan Fenerbahçe, zorlu deplasmandan 3-0 galip ayrıldı.

Maça hızlı başlamak isteyen Gaziantepspor erken bir gol arasa da F.Bahçe savunmasını geçmeyi başaramadı. 10. dakikada sazı eline alan Emenike, iki rakibini geçerek zor pozisyonda topu ağlara gönderdi ve takımını 1-0 öne geçirdi. Dakikalar 34'ü gösterirken bu kez Binya'nın hatasını affetmeyen Emenike, kendisinin ve takımının 2. golünü kaydetti.

2. yarıya 2 değişiklikle başlayan Sergen Yalçın'ın öğrencileri, ilk yarıya oranla daha etkili gözükse de, F.Bahçe yıldız ayaklarıyla gole daha çok yaklaşan taraf oldu.

Dakikalar 76'yı gösterirken sahneye çıkan Sow, çok şık bir vuruşla farkı 3'e çıkardı. Öte yandan Senegalli golcü, 6 haftalık gol orucunu da böylece bozmuş oldu. Bu arada 87. dakikada Binya 2. sarıkartı görünce Gaziantepspor maçı 10 kişi tamamladı.

Kalan dakikalarda başka gol olmayınca karşılaşma F.Bahçe'nin 3-0'lık galibiyetiyle sonuçlandı.

Bu sonuçla 57 puana yükselen Fenerbahçe, bir maçı eksik olmasına rağmen en yakın rakibi Beşiktaş'ın 7, Galatasaray'ın 8 puan önünde liderliğini sürdürdü.

(Ligtv.com.tr)

GAZİANTEPSPOR: 0 - 3 :FENERBAHÇE STAT: Kamil Ocak
YAYIN: Lig TV
HAKEM: Halis Özkahya
GAZİANTEPSPOR: Karcemarskas, Şenol Can, Orhan Gülle (Dk. 46 Bekir Ozan Has), Traore, Ekrem Dağ, Serdar Özbayraktar (Dk. 69 İbrahim Akın), Stankevicius, Binya, Mustafa Durak, Cenk Tosun, Birol Hikmet (Dk. 46 Muhammed İldiz)
TEKNİK DİREKTÖR:
Sergen Yalçın

FENERBAHÇE: Mert, Gökhan, Bekir, Alves, Caner, Meireles, Mehmet, Emre (Dk. 50 Salih Uçan), Kuyt (Dk. 84 Alper Potuk), Sow, Emenike (Dk. 77 Webo)
TEKNİK DİREKTÖR:
Ersun Yanal

GOLLER:
Dk. 10 ve Dk. 34 Emenike, Dk. 76 Sow

KIRMIZI KART:
Dk. 87 Binya (Gaziantepspor)

SARI KARTLAR:
Dk. 22 Ekrem Dağ, Dk. 71 İbrahim Akın (Gaziantepspor), Dk. 45 Caner Erkin (Fenerbahçe)

• Beğen
Tepkiler: mehsevim

-India-

-India-

Üye
Alper Potuk: Arena'da Galatasaray'ı yenersek saçlarımı sahanın ortasında hep beraber keseceğiz.

fenerbahçeye, deplasmanda Galatasaray maçında sizi galip sayalım karşılığında şampiyon olmayın bu yıl dese kabul ederler heralde. önlerinde bursa maçı var hele onu oynayın bi sonra gelip konuşun. Saçmalamış zaten orası ayrı bir konu

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ccihat67
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Alper Potuk: Arena'da Galatasaray'ı yenersek saçlarımı sahanın ortasında hep beraber keseceğiz.

fenerbahçeye, deplasmanda Galatasaray maçında sizi galip sayalım karşılığında şampiyon olmayın bu yıl dese kabul ederler heralde. önlerinde bursa maçı var hele onu oynayın bi sonra gelip konuşun. Saçmalamış zaten orası ayrı bir konu

Şimdi bu söylediğinin konuyla ne ilgisi var ..!
Fenerbahçe'nin ezici , müthiş oyununu konuşacak iken , maçla alakalı yorum yapmanız gerekir iken , gitmişsiniz alakasız yönlere çekiyorsunuz konuyu ...
Son derece komik ve gereksiz ...

• Beğen
Tepkiler: mürteza16, mehsevim, Dede ve 1 kişi daha
avast

avast

Üye

Bencede bu yorum gereksiz olmus ki ikinciside 12 yildir kadikoyde galibiyet alamayan takima bu teklif edilmeli fenerbahceye degil :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mehsevim ve Ccihat67
Ccihat67

Ccihat67

Üye
Arena'da maçı alırsak şampiyonluk kutlamaya başlarız :D :bud:

-India-

-India-

Üye
Şimdi bu söylediğinin konuyla ne ilgisi var ..!
Fenerbahçe'nin ezici , müthiş oyununu konuşacak iken , maçla alakalı yorum yapmanız gerekir iken , gitmişsiniz alakasız yönlere çekiyorsunuz konuyu ...
Son derece komik ve gereksiz ...

fenerbahçenin ilk yarıda ve ikinci yarıdaki maçlarında son dakikalarda bulduğu gollerle farkı açmasaydı eğer ligde beşiktaşla aynı puanda olurdu büyük ihtimalle. Forvetler bir şekilde gol atıp kurtarıyorlar takımı, takımın iyi oynadığını düşünmüyorum.

alperin maç sonu açıklaması bu arada. ne demek konuyla ne ilgisi var. adam öyle birşey demiş antep maçından sonra bende onu yazdım.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Fenerbahçe iyi top oynamıyor mu? :)
Tamam sustum...

• Beğen
Tepkiler: mürteza16 ve mehsevim
esokmen

esokmen

Üye
Galatasaray liyim ama yigidi oldur hakkini yeme.

Fenerbahcenin bazi oyuncalari karaktersiz. Ama gel gelelim iyi top oynuyorlar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Sıra da ki gelsin ...

Gel bakalım Bursa . Sıra sende . :)
Bursaspor'u da rahat geçeceğimizi düşünüyorum ...

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Maç sonu yine görüşelim. :)
Mesajim burada duruyor ...
Fenerbahçe , evinde kimseye kolay kolay mucize olmazsa puan vermez. :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Kendi evinde mi? Sustum o zaman. :sır:

'Davut

'Davut

Üye
Şampiyon gibi oynadık demicem.. Zaten belli artık şampiyon...

Yine iyi kurtardı Bursa bu maçta...

-India-

-India-

Üye
ben hayatımda böyle şampiyonluk hatırlamıyorum. ilk yarıda 85ten sonra attığı gollerle şampiyon olacak adamlar

avast

avast

Üye
Soyle gereksiz yorumlara girmeyin lutfeb hocam o gol atiliyirmu atiliyor sizde atin yahut yemeyin golun kacinci dakikada oldugunun ne onemi var yapmayin allah askina. Saygilar..

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
messevim

messevim

Üye
ben hayatımda böyle şampiyonluk hatırlamıyorum. ilk yarıda 85ten sonra attığı gollerle şampiyon olacak adamlar
Ulan arkadaş neredeyse kininizden ne diyeceğinizi bile bilmiyorsunuz.. :) neyse kameraya el salla

• Beğen
Tepkiler: mürteza16 ve avast
-India-

-India-

Üye
yanlış birşey söylemedim. son dakikalarda attığınız goller olmasa en fazla 3-4 puan önümüzdeydiniz.
uzun süre sonra tekrar şampiyon olacaksınız tebrik ederim ama biraz fazla havaya girmişsiniz sanki ..
emenike,webo gibi %200 ile oynayan adamlar her maç gol atıp takım kötü oynasa bile kurtarıyor takımlarını. burda neye tepki gösterdiğinizi anlamadım

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi

Eze eze aldık o maçları .
90 dakika boyunca sayısız gol pozisyonumuz o son dakika da atılan maçlar da ...
Ligin tartışmasız en iyi futbol oynayan takımı açık ara Fenerbahçe'dir ve şampiyonluğu hak etmiştir ve olacaktır da ...
Bu kadar basit .

• Beğen
Tepkiler: avast, mehsevim ve mürteza16
mürteza16

mürteza16

Üye
Bana bu maçtan sonra avea'dan mesaj gelmişti. "Şampiyon Fenerbahçe!!!" diye. :D

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
messevim

messevim

Üye
yanlış birşey söylemedim. son dakikalarda attığınız goller olmasa en fazla 3-4 puan önümüzdeydiniz.
uzun süre sonra tekrar şampiyon olacaksınız tebrik ederim ama biraz fazla havaya girmişsiniz sanki ..
emenike,webo gibi %200 ile oynayan adamlar her maç gol atıp takım kötü oynasa bile kurtarıyor takımlarını. burda neye tepki gösterdiğinizi anlamadım
Arkadaş maç 90 dakika değil mi ? illa ki golleri ilk 45 dakikada mı atmak gerekiyor ? öyle bir kural olduğunu bilmiyordum. İster 90. Dakikada atalım ister 10. dakikada. Liderin 13 puan gerisin de olan takımlar düşünsün :) Eğer o yetenek sizdede olsaydı maçı 90 dakika bırakmaz gerekirse 90. dakikada atardınız golü.. Ama vermeyince mabud neylesin mahmut

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS, avast ve mürteza16

Üst Alt