faturalı hat dakika sorgulama

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında Engin_ER tarafından paylaşıldı. Okunma: 13059 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. faturalı hat dakika sorgulama

faturalı hat sahibiyim, kalan dakikalarımızı myvodafone üzerinden nasıl sorgulayabilirim

Yazan: Engin_ER

faturalı hat dakika sorgulama konusuna benzer içerikler

1. !!Son Dakika: Avea Faturalı Hatlar 30 Dakika Kazanın Şart Şurt Yok Kazan!!

Avea Türkiye'deki tüm ev ve iş telefonlarını ücretsiz aratıyor! Avea faturalı hat aboneleri yurt içinde nerede olurlarsa olsunlar, Türkiye'deki tüm ev ve iş numaralarını 30 dakika ücretsiz arayacaklar. Avea faturalı hat aboneleri...
  2. Turkcell: Hazır Kartlı Arkadaşınızı Faturalı Hatta Geçirin, 1000 Dakika Kazanın!

Turkcell Faturalı hat kullanıcıları, çevresindeki Hazır Kart yani kontörlü (ön ödemeli) Turkcell hat kullanan arkadaşlarını faturalı hatta geçmesi için davet etmesi durumunda, 1000 Dakika hediye kazanıyor. Bununla birlikte, sadece davet eden...
  3. Hazır Kart' lı Arkadaşınızı Faturalı Hatta Geçirin, 1000 Dakika Kazanın !

Turkcell Faturalı hat kullanıcıları, çevresindeki Hazır Kart yani kontörlü (ön ödemeli) Turkcell hat kullanan arkadaşlarını faturalı hatta geçmesi için davet etmesi durumunda, 1000 Dakika hediye kazanıyor. Bununla birlikte, sadece davet eden...
  4. vodafon faturalı hatlar dakika bilgilendirmesi

vodafonda cep avantaj cepkamu cep cçiftci tarifelerinde kalan dakikaları ögrenmek için illaki m hizmetlerini aramak gerekiyor yada yüzde seksen konuştugun zaman mesaj geliyor şikayetibudur oysaki turkcellde istedigin zaman sms ile ögrene biyorum...
  5. Senle Ben dakika sorgulama

Arkadaşlar senle ben aylık pakete abone oldum ancak dakika sorguladığımda konuştuğum dakikalar düşmüyor kontörden de gitmiyor. Ne kadar zamanda güncelleniyor konuştuğumuz dakikalar ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 6:01:16