Facebook Yardım Hattı

Konu, 'Facebook' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 2724 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Facebook Yardım Hattı

Facebook.ta bilindiği üzere zamana bağlı olarak muazzam derecede gelişmeler yaşanmış bulunuyor. Bu gelişmeler arasında sayabileceğimiz birçok şey var ancak genel olarak Facebook kullanıcılarının bilmedikleri ve öğrenmek istedikleri konulara buradan soru-cevap şeklinde değinmek istiyoruz. Başlayalım;​
    1-) Facebook'un Sahibi Kimdir?
    Cevap: Facebook'un sahibi Alman bilişimci Mark Zuckerberg'dir.
    2-) Facebook'un Kaç Üyesi Bulunmaktadır?
    Cevap: Facebook'un farklı farklı ülkelerden yaklaşık 300.000.000 kişi üyesi bulunmaktadır ve bu üye sayısı her geçen gün artmaktadır.
    3-) Facebook Güvenli midir?
    Cevap: Facebook sistemi en ince detaylarına varana kadar güvenli bir sistemdir. Facebook tasarımcıları, bu sistemleri sizlere sunarken maksimum güvenlik düzeyinde çalışmalarını sağlıyorlar ve Facebook sitesinden size gelebilecek herhangi bir zarar bulunmamaktadır.
    4-) Facebook'ta Neler Yapılabilir?
    Cevap: Facebook dünyanın en büyük sosyal ağ sitesidir. Bu sitede sizlere her türlü imkan sunulmaktadır. Bu imkanlardan bazılarına değinecek olursak; arkadaşlarınızı ekleyebilir ve sohbet edebilirsiniz. Hayran sayfalarına katılabilir ve kendi hayran sayfalarınızı oluşturabilirsiniz. Online oyunlar oynayabilir ve Facebook kredi sisteminden yararlanabilirsiniz.
    5-) Facebook'un Çalışma Prensibi Nedir?
    Cevap: Facebook, tamamen SİZ merkezli bir sistemdir. Bu sistem içerisinde dünyanın her bölgesindeki her insan bulunabilir. Giriş şartı yoktur. Tek kural Facebook üyesi olabilmek için 13 yaşın üstünde olmanızdır.

Yazan: Dogus Pertez

Facebook Yardım Hattı konusuna benzer içerikler

1. TTNET MOBİL Hat 0.facebook ( 26 Nisan 2011 | TTNET )

TTNET MOBİL 200 SMS+200DK Kampanyası Faturalı Hatta 0.facebook ücretlimi acaba,Bilen arkadaşlardan yardım?
  2. Facebook yardım ( 21 Aralık 2011 | Android Genel )

Birkaç gündür facebook hesabım sürekli açık görünmeye başladı.Yeni custom rom kurduktan sonra böyle bir durum oluştu.Daha önceden de benzer bir sıkıntım olmuştu.O zaman sanırım ebuddy uygusamasında programı çevrimdışı hale çevirmek yerine...
  3. Facebook YARDIM !!! ( 23 Şubat 2012 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Arkadaşlar nokia c5-03 kullanıcısıyım.Onda dahili olan facebooktan gayet memnumdum ama silindi.Çok aradım bulamadım.Bi arkadaş Allah rızası için upload eder mi ?
  4. Facebook mu ne hatsa ( 13 Ekim 2012 | Facebook )

Arkadaşlar facebook sayfam da telefonumdan video nasıl paylaşırm?
  5. facebook yardım ( 20 Kasım 2012 | Cep Telefonları Genel )

[IMG]m.facebook a girdiğimizde normalde direk haber kaynağı çıkıyordu bildiğiniz gibi ama son 1 haftadır girdiğimde bu sayfa karşıma geliyor naıl düzelteceğimi bilen varmı?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 3:19:15