Facebook Uygulaması'ndan bildirim gelmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Uygulaması'ndan bildirim gelmiyor
ya arkadaşlar uzun zamandır bir türlü çözemediğim bir sorun var. Facebook uygulamasından bana bildirim gelmiyor. Win 8.1'de de gelmiyordu şimdi de. Facebook resmi uygulamada da gelmiyor betada da. Tüm ayarları kurcaladım yok çözüm bulamadım. Facebook Messenger'de mesaj bildirimleri geliyor ancak uygulamadan her hangi bir bildirim (arkadaşlık isteği, yorum vs.) gelmiyor. Aynı şekilde 6tag uygulamasından da bildirim gelmiyor. Yardımcı olabilecek olan var mı?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Facebook ayarlarından olabilir. PC görünümünde facebook ayarlarına girip uygulama izinlerini kontrol et.

Pek kullanmasam da bir facebook hesabı kurulu telefonda. Facebook Beta kullanıyorum ve etkileşimli bildirimler sürekli geliyor.

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
@papakudioflu her şeyi denedim, telefonda arkaplan ayarları, pil tasarrufundaki izinler, masaüstü facebook'ta bildirim ayarları vs vs.. ama çözüm yok. Hâlâ bildirim gelmiyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
@papakudioflu her şeyi denedim, telefonda arkaplan ayarları, pil tasarrufundaki izinler, masaüstü facebook'ta bildirim ayarları vs vs.. ama çözüm yok. Hâlâ bildirim gelmiyor.
Ayarlar/ Hesaplar/ E-Postanız ve Hesaplarınız menüsünde diğer uygulamalar tarafından kullanılan hesaplar gösteriliyor alt tarafta. Oradan facebook hesabına tıkla ve yönet'i seç. Açılan sayfada uygulama ve hesabı kullanan başka bir uygulama varsa onu iptal et.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
misal bende Facebook takvim bildirimleri bile geliyor.
gelmemesi için ya senkronizasyon kapalı, uygulama izinleri engellenmiş olması lazım. Ya da Facebook hesabını kullanan başka bir uygulama ile çakıştığı için bildirimleri engelliyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
Senkranizasyon açık, uygulama izni derken kastettiğiniz nedir? Ayrıca başka bir uygulamadan dolayı nasıl bir çakışma olabilir ki?
Ayarlar/ Hesaplar/ E-Postanız ve Hesaplarınız menüsünde diğer uygulamalar tarafından kullanılan hesaplar gösteriliyor alt tarafta. Oradan facebook hesabına tıkla ve yönet'i seç. Açılan sayfada uygulama ve hesabı kullanan başka bir uygulama varsa onu iptal et.
Bahsettiğiniz ayarları kontrol ettim. Açılan sayfada her hangi bir uygulama yok

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bütün Facebook uygulamalarını kaldırıp depolamadan diğer kısmını temizleyip soft format attıktan sonra facebook beta uygulamasını tekrar yüklemekten başka çare gelmiyor aklıma.

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
bütün Facebook uygulamalarını kaldırıp depolamadan diğer kısmını temizleyip soft format attıktan sonra facebook beta uygulamasını tekrar yüklemekten başka çare gelmiyor aklıma.
Valla hocam şunu söyleyeyim. Win10'dan önce de gelmiyordu. Insider'dan dolayı defalarca formatladım, güncelledim telefonu. Şuan L930 var öncesinde L920 vardı onda da gelmiyordu bildirimler. Uygulamayla yada telefonla değil de benim hesapla alakalı olduğunu düşünüyorum. Yine de dediğinizi bir deneyeyim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hesabınla alakalı olduğunu daha önceki mesajımda da belirtmiştim zaten. Hesap ayarlarında ya da hesabının güvenlik ayarlarında mutlaka bir sorun vardır.

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
tüm ayarları yeniden kontrol ettim. Uygulamayı sildim tekrar yükledim. Bakalım bu sefer geleck mi

cadde19

cadde19

Üye
geldi mi?

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
pissed26

pissed26

Üye
Maalesef hayır. Hiçbir şekilde bildirim gelmiyor. PC'ye yeni Facebook Beta uygulamasını kurdum ama o da hiç açılmıyor. Ordan deneyecektim bi de
hocam bendede gelmiyordu pil tasarffunda arka planda çalışmayı etkinleştirmemişim normal facebook kullanıyorum gelmeye başladı sendede arka planda çalışmaz izni iptal olma ihtimalin varmı yoksa oda mı açık

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
hocam bendede gelmiyordu pil tasarffunda arka planda çalışmayı etkinleştirmemişim normal facebook kullanıyorum gelmeye başladı sendede arka planda çalışmaz izni iptal olma ihtimalin varmı yoksa oda mı açık
Hocam o da açık ya

OzkDmr

OzkDmr

Üye
Aynı problem bende de var. Çok nadir geliyor bildirimler.Binde bir desem yeridir.

Lumia 930'dan gönderildi.

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
sorun benim Facebook hesabından kaynaklanıyor ya. Facebook resmi uygulamasını yükledim bi arkadaşın hesabını açtım bildirim geliyor. İki hesabın ayarlarını karşılaştırdım her şey aynı. Ama benim hesapta gelmiyor
Arkadaşlar bi el atın size zahmet. Sorun benim hesaptan kaynaklanıyor. Bildirimleri aktif olan bir hesapla ayarları karşılaştırdım ancak her şey aynı. Aklına farklı bir çözüm yolu gelen varsa lütfen paylaşabilir mi?

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
hiç kimsede bu sorun yok mu şimdi???