facebook fotoğraf yüksek çözünürlüklü yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

emperorilhan

Üye
    Konu Sahibi
facebook fotoğraf yüksek çözünürlüklü yükleme
Yüksek çözünürlüklü olarak nasıl yükleme yapıyoruz,
fotoğraf yükleye bastığımda albüm oluştur seçeneği ve basit yükleyici seçenekleri ve de fotograf seçeneği çıkıyor, yüksek çözünürlüklü yükleme seçeneği çıkmıyor.
yüksek çözünürlüklü halde nasıl yüklemeliyim

YasirN

YasirN

Üye
oyle bir işlem malesef yok ama normal yukledıgınde nedense nadıren bır resımde yuksek cozunurlukte ındır dıyor :D 4mb bı resm yukledm o yontemle ındırdım 150kb boyuttaydı :D

'-[HawX]-'

'-[HawX]-'

Üye
öyle bir işlem var dostum..
profil resm yüklerken oluyor albüm yüklerken bilmiyorum yaıyor yüksek kalitede yükle diye(10 kat daha fazla sürer) onu seçiyorsun biraz uzun sürüyor ama kalitedenbişey değişmiyor :D

YasirN

YasirN

Üye
nerde varya yok ole bısı :D

'-[HawX]-'

'-[HawX]-'

Üye
ya var dostum

--------------- Ekleme ---------------

faceden alırken yükek çözünürlükte indir var ona basıcan aynı kalitede iniyor ozaman önileme vericem şimdi bekle

her resimde olmuyor yüklenen resmin HD kalitesinde olamsı lazım

YasirN

YasirN

Üye
yav zaten benim dedıgım yorumda bu vardı dedımki yuklenıyor ama yuksek cozunurlukte yukle yerı yok kendı takılıyor :D 4mb dosya yukledm kendi profil resmimi yuksek cozunurlukte ındır dedım 100kb ındırdı Duktor bune yakısırmı koskoca facebooka? :D bunu insan yıyecek :D

'-[HawX]-'

'-[HawX]-'

Üye
dostum karıştırmışndır bndeki resim 3 mb dı gene 3 mb? senn face sorunlu

YasirN

YasirN

Üye
bir tek bendemi bu sorun dıger arkadaslardada denedım olmadı :D boyut 4000x3000 di yuklerken ındrdgmde 1200x700 lerde :D

emperorilhan

Üye
    Konu Sahibi
'-[HawX]-';2954935' Alıntı:
ya var dostum

faceden alırken yükek çözünürlükte indir var ona basıcan aynı kalitede iniyor ozaman önileme vericem şimdi bekle

her resimde olmuyor yüklenen resmin HD kalitesinde olamsı lazım

ben de bunu diyorum var ama nasıl yüklüyoruz da bu seçenek çıkıyor, ben yüklerken yüksek çözünürlükle yükle seçeneği çıkmıyo, yükleyenler nasıl yüklüyo ki?

YasirN

YasirN

Üye
yuksek ebataki fotoyu at o cıkıyor ama ona ozel yukleme butonu yok

Üst Alt