Face Time nedir nasıl kullanılır? Ücretlendirmeye etki eder mi? YARDIM???

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında corsairden tarafından paylaşıldı. Okunma: 40616 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar iPhone 4 de mevcut Face Time uygulaması hakkında detay bilgi verebilecek birisi varsa lütfen yardım etsin???

2. Face Time görüntülü konuşmanın bir başka yoludur. Tek farkı daha kaliteli ses ve görüntü sağlaması.
    Telefonun 3G şebekesini kullanmaz sadece wifi üzerinden bağlanabilirsin.

Face Time ı kullanabilmek için önce kayıt olman gerekiyor.

--------------- Ekleme ---------------

Ama tabi ki 3G ile bağlanmanın bir yolu var ama telefonun jailbreak li olması lazım ve faturaya çok yansır. O yüzden wifi den bağlanmanızı öneriyorum.

3. cevap için teşekkürler.

Şimdi arkadaşımda Wi-fi yok bende var. Ben onu görüntülü ararsam onun faturasına herhangi birşey yansır mı?

Benim tel ifone 4 arkadaşın ki 5800.

Bu arada Telefonu yakın zamanda jb yapacağım ama geçen gün 4.3'e yükselttşğim için henüz jb yapamıyorum. Bulabilirsem 4.2.1'e downgrade yapacağım ama tatmin edici bir cevap bulamadım henüz.

Tekrar teşekkür ederim.

4. Face Time sadece iPhone 4 destekliyor sanıyorum yani sadece iPhone 4 ler ile görüşme yapabilirsiniz.
    yakın bir tarihte 4.3 yaptıysanız sanırım hala versiyon düşürmek için şansınız var.

http://www.maxicep.com/iphone-destek-yardim/tum-firmwareler-burada-ipad-iphone-ipod-474872.html
    Buradan hangi versiyona düşürmek istiyorsanız onun firmware ını indirin bilgisayara. Sonra iPhone u pc ye bağlayın. Shift tuşuna basılı tutup restore seçeneğini tıklayın ve indirdiğiniz versiyonu seçin.

Olmaz ise 4.3 jailbreak çıkmasını beklemelisiniz.

5. o yöntemi daha önceki mesajlarda görmüştüm. Denedim İşe yaramadı. genede saolasın.

6. Yeni versiyon çıktığında hemen güncelleme yapyın, jailbreak ortalama 2-3 hafta içinde çıkıyor

7. abi senin konuyu on defa okudum 20 defa denedim her seferinde konuda diğer arkadaşların yazdığı hataları aldım. Senin tel 3GS benim 4. Ondandır deyip vazgeçtim. saol alakan için

8. arkadaslar jb yapınca diğer 3g li telefonlarla görüntülü konuşabiliyormuyuz?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. face talk nedir

,
  2. facdtime sadece iphone icinmi

,
  3. facetime faydaları

,
  4. facetime hangi telefonlarda var