Euzu billahi mineş şeytanir racîm den ne anlıyoruz,

Sponsorlu Bağlantılar

uranur

Üye
    Konu Sahibi
aldemira hoca başka yerlerde şu soruyu sormuş:

EUZU BİLLAHİ MİNEŞ ŞEYTANİR RACÎM
ne demek,
niye diyoruz,

ne emrediliyor.
bu sözleri tekrar etmemiz mi, yoksa ne"

ALLAHA SIĞINMAK TAN NE ANLAMALIYIZ

katkı ve destekleri beklerim

apk3823

Üye
Kovulmus lanetlenmiss apacik dusman olann ayartici vesveseci seytan ve yandaşlarinin serrinden kotuluklerinden her turlu davetlerinden ayartmadindan vesvesesinden ; Rahmannn olan dunyada yarattigi her varliga rahmet eden rizkini verenn ve Rahimm olann ahirette sadece muminlere iltifat edecek rahmet edecek olan guzeller guzeli her turlu noksandan uzak her turlu hayalden tasavvurdan uzak esi benzeri olmayan Allahima siginirimmm....

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

uranur

Üye
    Konu Sahibi
kovulmus lanetlenmiss apacik dusman olann ayartici vesveseci seytan ve yandaşlarinin serrinden kotuluklerinden her turlu davetlerinden ayartmadindan vesvesesinden ; rahmannn olan dunyada yarattigi her varliga rahmet eden rizkini verenn ve rahimm olann ahirette sadece muminlere iltifat edecek rahmet edecek olan guzeller guzeli her turlu noksandan uzak her turlu hayalden tasavvurdan uzak esi benzeri olmayan allahima siginirimmm....

allaha siğinmak,

nasil bir olğu

bunu söylemek, tekrar etmekle,
allaha siğinmamiz gerçekleşiyor mu,

Baskentliia

Baskentliia

Üye
allaha sığınmak

apk3823

Üye
Bunu dil ilee soylemekk tek basina yetmiyoo elbette....simdi biri size dese bak senin bi dusmanin varr sana kotuluk etmeye niyetli sana dost gorunuyoo ama aslinda senin dusmanin oondan kurtul gel benimm yanima ben seni onun şerrinden koruyacamm dese sende sabah aksam tekrarlayip dursann tamamm ondan sana siginacamm ama hala yinee onunla dost olmaya arkadas olarak kalmaya dewamm edersenn bu tekrarlar ne kadar samimi olurrr....senin siginma talebin o arkadastan uzaklasip seni koruyacak olanin yanina gitmekle kabul olurr...yani hepp şeytandan uzaklasma gayreti icinde olacann sonrada siginma talebinde bulunacann zatenn bu kelimeyi en cok tekrar edenlerde uzaklasma gayreti icinde olanlardir ...oyle bi gayret icinde olmuyanlarin seytanla bi derdi yok alan memnun satann memnunn :)

by-pegasus

Üye
şeytanları kovala :ehe
bize böyle söylenirdi

apk3823

Üye
Gayrettenn maksadimm...seytana ayak uydurmamak onun vesveselerine davetlerine ayartmasina kulak asmamak , Allahin emrettigi sekilde yasamaya dogru yolda yurumeye dewam etmekk ve yururken ayni zamanda Allaha sığınma talebinde bulunmakk... (( Allah Kuranda derki onlara şeytandan vesvese gelse hemen Allaha siginirlar )) yani seytan onlarin akillarina kotu bir dusunce uflerr nefiste bunu yerine getirmek icin zorlar onlari ama onlar buna itibar etmezler yönlerini Allaha donerler siginma talebinde bulunurlar ve dogru yolda yurumeye gayret ederler dewam ederler...

apk3823

Üye
:)) kim kimi kovalarsa artikk..

uranur

Üye
    Konu Sahibi
sığınmak

bu sözü demekle, tekrarlamakla olmaz,
öyleyse.

Sığınmak
ALLAHA SIĞINMAK TAN
NE ANLIYORSUNUZ.

kingmaster76

kingmaster76

Üye
Kovulmuş şeytanın şerrinden Allah'a sığınırım

kaihl20

Üye
Allahin himayesi altina girmeyi anliyorum ben

Invoke

Invoke

Üye
nasıl
ben de bu sözü söyleyince ne oluyor,
nasıl bir şeyler gelişiyor
o güc ve yardım mı bana geliyor,
nasıl oluyor

Filmlerde gördüğün bir büyü değil bu. Öyle sihirli sözleri söyleyeceksin de olacak diye bir şey yok.
Kimisi hiçbir şey söylemez ne yardımlar gelir. Kimisi kırk yalvarır yaprak oynamaz.

Üst Alt