Eurovision şarkısı Seçildi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Eurovision şarkısı Seçildi
Türkiye'yi Sibel Tüzün'ün temsil edeceği 2006 Eurovision Şarkı Yarışması'na katılacak eser belirlendi. Şarkı, 3 eser arasndan kalabalık bir jüri tarafından seçildi.
07 Şubat 2006 12:34
<div align="center"></div>
TRT&#39;den yapılan yazılı açıklamaya göre, Yunanistan&#39;ın başkenti Atina&#39;da düzenlenecek yarışmada Türkiye&#39;yi temsil edecek sanatçı Sibel Tüzün tarafından hazırlanan 3 eser arasından 1&#39;ini belirlemek üzere dün toplantı yapıldı.

TRT Genel Müdür Yardımcısı Muhsin Mete, Müzik Dairesi Başkanı Süleyman Erguner, Televizyon Dairesi Başkanı Muharrem Sevil, Ankara Televizyon Müdürü Muhsin Yıldırım, Müzik Dairesi Başkan Yardımcıları Deniz Çakmakoğlu ile Asım Tokel, Müzik Dairesi Çoksesli Müzikler Müdürü Ümran Sönmezer, Ankara Televizyonu Müzik Programları Müdürü Hasan Taş, TRT İstanbul Hafif Müzik ve Caz Orkestrası Şefi Neşet Ruacan, TRT İstanbul Hafif Müzik ve Caz Orkestrası sanatçılarından Kamil Özler ile Sibel Tüzün&#39;ün yer aldığı jüri, hazırlanan 3 eseri dinleyerek değerlendirme yaptı.

Bu değerlendirme sonucunda 2006 Eurovision Şarkı Yarışması&#39;nda Türkiye&#39;yi temsil edecek yapıta oybirliğiyle karar verildi.

Sanatçı tarafından tekrar üzerinde çalışılarak son şeklini alacak eserin, 4 Mart 2006 tarihinde yapılacak

troublesome

Üye
internetten ne zaman bulabiliriz acaba???

kikaksk

kikaksk

Üye
haber için saol haberci bakalım şarkıyı 4 gözle beklyorum...

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
emegine saglık

hidayet

hidayet

Üye
bakalım nasıl bir eser ortaya çıkacak

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
4 martta tanıtacaklar ondan sonra görecez eseri..

troublesome

Üye
geçen seneki gibi salak birşey olmaz inşallah...
rezil olduk elaleme 1. ve 4. olduktan sonra...

yitik savaşçı

Üye
Türkiye bu sene 18 Mayıs&#39;ta yarı finalde yarışacak... Finale kalabir umarım...

slayer

Üye
niye halk oylaması olmadı??? Bi işide doğru düzgün yapamıyorlar.. Beni temsil edecek şarkıyı ben seçmeliyim...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Dinlemeden de yorum yapamıyorz ki , Rimiley gibi olmasında

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben ingilizce şarkı olmasını istiyordum ama türkçe olacak..

troublesome

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Feb 7 2006, 05&#58;34 PM) [post=274010]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ben ingilizce şarkı olmasını istiyordum ama türkçe olacak..
[/b][/quote]
ya güzel olurda bu sefer milletin kafasında Türkçe olunca başarısız oluo diye bi düşünce oluşacak..
halka seçtirselerdi güzel olurdu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt