Erkekleri Etkilemenin Yolları %100

Sponsorlu Bağlantılar

ertankoca

Üye
    Konu Sahibi
Erkekleri Etkilemenin Yolları %100
Erkekleri etkilemenin ve kendine bağlamanın yolları
Eğer Gerçekten İstediğin Bir Erkeği KAYBETME Konusundaki Bütün Endiseni Yok Etmek Ve Askı,
İlgiyi Ve Bir Erkekten Hakkettiğin İlgiyi - Onun Duygusal Takıntıları NELER OLURSA OLSUN -
Kazanmak İstiyorsan, Bu, Hayatın Boyunca Okuyacağın En Önemli Yazı Olacak
Hiç hoslandığın bir erkeğin birden bire sana karsı "uzak" ve çekingen davrandığı oldu mu... Ve
nedenini bir türlü anlayamadığın?
Bir erkekle iliskinde "çanta da keklik" görüldüğün... ya da sana bir birey olarak değer verilmediği?
Gerçekten güçlü hisler beslediğin ve onunla, sadece onunla birlikte olmak istediğin zamanları
hatırlıyor musun... Ama onun duyguları çelisen ve hatta karakteri zayıf biri çıkması?
Belki de düslediğin o tutkulu, hayat boyu sevgiyi ASLA bulamayacağından gizlice korkuyor musun... Ve
sonunda yalnız kalacağından?
Neredeyse her kadın, sonunda "gerçek" bir erkek bulduklarını hissettikleri, ve kendilerini duygusal ve
fiziksel açıdan paylastıkları ama sonunda erkeğin aniden onlardan uzaklastığı ya da hepten ayrıldıkları
bir tecrübe yasamıstır.
Ama duygusal açıdan olgun erkeklerle sağlam ve güçlü iliskiler yasayan bir çok kadın var. Bu nasıl
oluyor?
Neden Erkekler Bazı Kadınları Kendilerinden Uzaklastırırken, Bazılarınaysa YAKIN Olmak İstiyor?
Gerçek su ki, ben ve erkeklerin çoğunun bir kadını kendimden uzaklastırmamın sebebi hiç bir
zaman bir iliskiye "hazır olmadığımdan..." ya da kendimi "rahatsız hissettiğimden" ya da "iliskiyi
ağırdan almak istemem" den ötürü değildi... Tabi bu sebepler o sırada aklımıza gelen, doğru olduğunu
sandığımız ve size söyleyebileceğimizi düsündüğümüz seylerdi...
Maalesef bir çok kadın gerçekten hoslandıkları erkeğin "ciddi bir iliskiye hazır olmadığını" söyleyerek
bittiği bir iliski yasıyor... Ve tabi aynı erkek sadece bir kaç hafta sonra BASKA BİR KADINLA ciddi bir
iliskiye baslamak için yapıyor bunu.
Bir erkeğin kendini çekmesinin nedeni kendini berbat hissetmesi ve bir iliski yasamakla ilgili süpheleri
olmasından kaynaklanmıyor. SADECE O KADINLA ciddi bir iliski yasamak konusunda süpheleri var.
O kadının kaçırdığı, erkeğe "o kadın" olmadığını düsündüren seyler var... Ve daha iyilerini
bulabileceğini düsündüren.
Bu olduğunda, bunun nedeni neredeyse HİÇ BİR ZAMAN erkeğin seni fiziksel açıdan çekici
bulmaması değildir (Öyle olsa daha bastan seninle ilgilenmezdi zaten) Bunun nedeni onun "o kadın"
olduğunu gösterecek kadar ÇEKİCİLİK olusmamasıdır.
İyi haberse erkeğe senin "o kadın" olduğunu gösterecek içgüdüsel çekiciliği olusturmak aslında
basittir...
Erkeğine SENİN "O Kadın" Olduğunu Ve Sensiz Yasayamayacağını Hissetirmen İçin Bilmen Gereken 5
Sey
Yıllar süren arastırma, ask ve bağlılıkla dolu bir iliski de nelerin önemli olduğu konusunda yüzlerce
erkek ve kadınla konustuktan sonra... Anladım ki bir kadının bahsettiğim bu özel hisleri yasattırması
için anlaması GEREKEN 5 sey var.
1. Çekicilik Hissi Nasıl Olusturulur?
Eğer bir erkeği "Selam..." dan, ilk bulusmaya, seninle tekrar bulusmasını istemesine, aranızda daha
derin seyler konusma ve paylasmaya, cazibeye, ve ardından "kalıcı cazibeye", özel seyler yasamaya... ve
sonunda "Seni seviyorum" a kadar götürmek istiyorsan, çekiciliğin seviyesini nasıl ayarlaman
gerektiğini ve bu çekiciliği nasıl ve ne zaman yükseltip düsürmen gerektiğini tam olarak bilmelisin.
Bahsettiğim duyguları ve çekiciliği erkeğinin hissetmesini sağlamayı bilen bir kadın SADECE daha
yakın, açık ve "bağlı" bir erkeğe sahip olmakla kalmaz, aynı zaman da partneriyle çok daha iyi bir uzun
süreli iliskiye de sahip olur. İliskilerin doğasından gelen bazı sorunların üstesinden gelmeyi bilen bir
erkekten bahsediyorum burada.
2. Çekiciliği YOK EDEN Seyler
Bir erkekte çekiciliği olusturmanın yolları olduğu gibi, bir erkeğin sana duyduğu çekiciliği BİTİREN
seyler de var. Çekiciliği korumak ve adım adım yükseltmenin yollarını bilmek gerçekten ÇOK
ÖNEMLİ. Sadece fiziksel olarak değil, duygusal açıdan - ki bu hem en önemli, hem de alengirli konu,
duygusal çekicilik olusturmak.
Ve tabi hoslandığın erkekte kolay ve zahmetsizce yoğun arzu ve çekicilik olusturmak, uzun süreli bir
iliskinin içindeyken de büyük bir öneme sahip. Sadece iliskinizin ilk safhalarında değil.
3. Bir Erkeğin "Duygusal Dünyasını" Anlamak
Eğer dünya da evrensel olarak neredeyse bütün erkeklerin karsılık verdiği bir sey varsa, bu karsılığı
kendisi ve erkeği için DUYGUSAL AÇIDAN NELER YASADIĞINI ANLAYAN kadınlara veriyorlar.
Kadınlar doğal olarak duygusal bağın ne anlama geldiğini bilir, dolayısıyla bu oyun da erkeklerin çok
daha ilerisindesiniz. Simdi bu avantajı nasıl ask hayatına yansıtabileceğini öğrenmen gerek.
Duyguların ve bağ kurma yetin ve gücün doğustan edinmis olduğun araçlarındır. Tek yapman
gerekense bunları nasıl doğru sekilde kullanacağını öğrenmek.
4. Nasıl Onun Gözünde "Biricik" Olursun
Gerçekten çekici bir erkeğin çıktığı, ilgilendiği ya da onunla ilgilenen bir çok kız olduğunu ve geçmiste
iyi sonuçlanmamıs bir çok iliski yasamıs olduğunu fark ettiğin de, kızlarla iliskilerinde her seyin adım
adım ilerlediği bir yapı görmek istediklerini de fark edersin. Tıpkı kızların da iliskilerinde adım adım,
seviye seviye ilerleyen bir iliski aradıkları gibi.
Evet, erkekler kendi korkularıyla büyür ve basa çıkabilirler. Ancak çokça gözden kaçan, erkeklerin
kadınlar, ask ve iliskiler konusundaki korku "düğmelerini" ve korku ve problemlerini tetikleyen seyleri
öğrenerek onlara ve aynı zamanda kendine yardım edebilirsin böylece. Ve seninle derin ve gerçek
seyler paylasmasını ve seninle daha yakın olmak istemesini sağlayabilirsin. Bir çok kadının yaptığı gibi,
bilmeden onu senden uzaklastıran ve erkeğin tepki koymasını sağlayan seyler yapmak yerine, bu, çok
daha iyi bir sey sanırım.
5. En Sık Karsılasılan Durumların Üstesinden Gelmenin EN İYİ Yolları
Bir çok kadın ne yazık ki sık karsılasılan, erkeklerin çocuksu ve öngörülebilir bir çok huyunun nedenini
anlamadığı paniğe kapılır. (İpucu: Erkeklerin bu tarz çocuksu huyları iliski de gerçek yakınlasmaya
karsı gösterdikleri zararsız tepkilerdir. Tabi eğer kadınlar bu tepkilerin neler olduklarını bilirler ve
paniklemezlerse.)
Karsına neyin çıkabileceğini öğrenmek çok önemli. Sık karsılasılan durumlar da ne tür karsılıklar
vermen gerektiği, bunların sonucunda neler olabileceği ve erkeğin bilerek ya da bilmeyerek yaptıkları
"test" lerin neler olduklarını... ve fazlasını.
"Erkeğini Bastan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla" E-Kitabım Sana, Erkeğini Sana Bağımlı
Kılmanın Yollarını Gösterecek
Eğer ask hayatının kontrolünü eline almaya ve sadece derin, sevgi dolu ve birbirine bağlı bir iliski de
bulunabilecek tutku ve romantizm dolu bir dünyaya kendini açmaya hazırsan... Sana çok heyecan
verici bir kaç haberim var.
"Erkeğini Bastan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla" e-kitabında, sana arastırması, kesfetmesi ve
formüllestirmesi yıllarımı alan ve senin anlayabileceğin basit bir dile indirgediğim ve en önemlisi de
harika bir ask hayatı olusturabileceğin BİR ÇOK konsept ve bakıs açısı vereceğim...
Yaptığın (ve yapmadığın) her sey de, bir erkekte KALICI ÇEKİCİLİK gelistiren derin duygusal bağ ve
iletisim stratejilerini ve sırlarını öğreneceksin. Duygusal çekicilik olusturmanın ve de "uzun süreli" bir
çekicilik olusturmanın kritik yöntemlerine odaklanacağız.
tinyurl.com/etkilemeyollari sitemizi ziyaret edebilirsiniz

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
beni etkilemesi icin birseyler vermeli aga ama etki gecene kadar hersey :)

Üst Alt