En İyi Eyeliner'lar

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
En İyi Eyeliner'lar
Göz makyajının yıldızı bu sezon eyeliner'lar. Çeşit çeşit eyeliner arasından en iyi eyeliner'ları sizin için seçtik.

Dikkat çekici ve iri gözlerin sırrı sadece rimel değildir eyeliner etkisini de unutmamak gerek. Gözlerin tamamen ön planda olduğu 2010 2011 Sonbahar Kış makyajında makyaj çantanızdan eyeliner'ı eksik etmeyin!

Clinique Eye Defining Liquid Liner

Hızlı kuruyan likit eyeliner. Doğal bir görünüm için ince dramatik etki için kalın olarak kullanılabilir. Suya dayanıklı. Kontakt lens kullananlar için de uygun antialerjik.

Smashbox Cream Eye Liner

10 farklı renkte krem eyeliner ve mini fırçalı kullanışlı ince kutulu set. Zarif bir şekilde göz kontürünü tanımlamak veya dumanlı gözler yaratmak için kullanılabilir. Zahmetsizçe kayan yapısıyla eşsiz bir kontrol ve konfor sağlar.

Shiseido Fine Eyeliner

Tüm gün boyunca dağılmayan yoğun renkler ve ihtişamlı belirgin gözler. Özel bir yetenek veya tekniğe ihtiyaç duymadan ince veya kalın hatlar çizilir kolay uygulama imkanı sağlar. Uzun süre kalıcıdır.

Lancome Artliner

Akışkan kıvamlı eyeliner kalem köpük uçlu aplikatörü ile kesin ve düzgün bir çizgi çizer rahatlıkla istenilen kalınlık elde edilir. çizmek için hafif şekilde uygulayın. Daha kalın çizgi için ise daha kuvvetli uygulayın. Uzun süre dayanıklı. Kesin belirginlik sağlar.

Chanel Ecriture De Chanel

Su bazlı eyelinerın yumuşak ve esnek keçe fırçası her seferinde keskin bir çizgi çekmenizi sağlar. Akmayan uzun süre dayanan su bazlı formül.

Golden Rose Style Liner Metallic Eyeliner

26 muhteşem metalik renk; ister altın rengi isterseniz yeşil ya da mor tonları! Ekstra parlak ve gün boyu kalıcı etkisiyle göz makyajınızı tamamlar ve etkileyici bakışlar yaratmanızı sağlar.

Max Factor Glide & Define Liquid Eyeliner

Kalem şeklinde olmasıyla kullanımı çok kolay. İlk başlayanlar için bile bir kaç denemeden sonra olumlu sonuç alınıyor. Gözleri mükemmel şekilde belirginleştiriyor.

MAC PenUltimate Eye Liner

Göz temizleyiciyle kolay çıkması gün boyu ilk sürüşten itibaren parlaklık kaybetmemesi ve rahat sivri uçlu ucu sayesinde istediğinz incelikte/kalınlıkta eye linerinizi çekebilmeniz bu likit eyeliner'ın özellikleri.

MAC Fluidline Gel Eye Liner

Sürümü çok pratik uzun süre kalıcılık ve müthiş yoğunlukta renkler isteyenlere...

• Beğen
Tepkiler: jejep ve minoo

Necmati

Necmati

Üye
:naughty:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Eyeliner ı ilk kez duydum la.. Konuyu açarken fiyatlara baktım.. Vallah yazık verdikleri paraya :d:

Necmati

Necmati

Üye
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
He ya.. Sınıfta kızın teki var. Ama ona bakmadığım halde niye bakıyorsun diyor ya :D Deli midir nedir :D Bakmadım diyorum. O da : "Bakta çok bakma, sevgilim var" diyor. Ağzımı açtıracak birgün :D

minoo

minoo

Üye
eyeliner hoş bir hava katar ama gözlere.ben kullanmam ama severim :D

Necmati

Necmati

Üye
He ya.. Sınıfta kızın teki var. Ama ona bakmadığım halde niye bakıyorsun diyor ya :D Deli midir nedir :D Bakmadım diyorum. O da : "Bakta çok bakma, sevgilim var" diyor. Ağzımı açtıracak birgün :D

O kızın amacı başka :naughty:

minoo

minoo

Üye
:polis:

Üst Alt