En Güzel Türbanlı Bayan Resimleri

Konu, 'Her Telden Fotoğraflar' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 26332 | Cevaplanma: 11

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. türbanlı bayan resimleri, türbanlı resimleri, türbanlı resimler, turbanlı resimleri, türbanlı bayan fotoları, türbanli resimler, turbanlı resımlerı, türbanlı bayan avatarı, türbanlı resim, turbanli kiz resimleri, türbanli bayan resimleri, turbanlı kız resimleri, türbanlı bayan fotoğrafları, trbanl resimleri, türbanlı bayan resim, turban bayan, türbanlı bayan, türbanlıbayan resimleri, türbanlı resimli bayanlar, türban resimler, facebook, turbanlı resımler, turbanlı bayan resımlerı, resımleri turbanlresmler, türbanlı bayan foto

En Güzel Türbanlı Bayan Resimleri - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

Dafny bunu beğendi.
  2. türbanlar güzelmiş
  3. ben aralarında güzel göremedim?
  4. < Resmi açmak için tıklayın >
  5. kafasında o olduğu sürece zaten güzel olamaz!
    pelın_ bunu beğendi.
  6. en alttaki gözlüklü kızın yanındaki bir yarışmadan alındığı için ağlıyordu sanırım.. yalnış hatırlamıyorsam...

hepsi çok güzellerde gerçek güzellikleri görsek daha iyi olurdu bu resimler hep mankenlere ait.. (:

ben bi keresinde saadet partisinin seçim resimlerinde bir kız beğenmiştim maşallah yok böyle güzellik gözler yemyeşil felan, fatih muhtarının kızı çıkmıştı :D
  7. Ortadaki daha bi sade güzelliği var :)
  8. neden öle dedınkı?
  9. niye bi tarafları açık olanlar mı sadece güzel?
  10. bana hitap etmiyor
  11. bir tarafları açık olanlar güzel demiyorum elbet onlarda güzel değil... sadece erkeklerin baskısı sonucu resmen icat edilmiş bir bez parçası nasıl olupta bir kadın gururuna yedirip takabiliyor... şimdi bana din emrediyor demeyin... bundan 15 sene önce türban yoktu! o zaman dinsizmiydik? başörtüsü vardı türban tamamiyle bir simge halinde kullanılan insan yapımı kadınları baskılayan bir araç...ayrıca komik duruyor! onu taktığı sürece hiç bir kadın güzel olamaz.....
  12. Ortamın gerilmemesi açısından konuyu kilitliyorum.
    :locked:
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. güzel türbanlı bayan fotoğrafları

,
  2. turbanli bayan resimleri

,
  3. en güzel türbanlı kız resimleri

,
  4. turbanli guzel resimler,