En çok merak edilen soru: Kim bu Bonomo?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
En çok merak edilen soru: Kim bu Bonomo?

[h=2]TRT'nin Eurovision'a göndereceği Can Bonomo'nun izini sürdük[/h]
Herkes Eurovision'a gidecek olan şarkıcı Can Bonomo'yu konuşuyor. TRT ters köşe yaparak yarışma için genç şarkıcı Can Bonomo'yu seçti. Yahudi kökenli olan Can Bonomo'nun en çok soyadı merak ediliyor.

Başarılı şarkıcının izini sürdük. Dünya genelinde Bonomo ailesi en çok İtalya'da yaşıyor. İtalya'dan sonra Bonomo ailesinin en çok yaşadığı bir diğer ülke ise Yunanistan. İtalyanların hazırladığı Bonomo haritasında Türkiye'de ise sadece iki nokta var. Bu noktalar da İzmir ve İstanbul.

[h=4]CAN BONOMO KİMDİR[/h] İzmirli Can Bonomo, müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. 17 yaşında İstanbul'a gelerek müzik dünyasına ses prodiksiyonculuğu yaparak atıldı. Bilgi Üniversitesi'nde Sinema Televizyon Bölümü mezunu Bonomo, üniversite yıllarında radyoculuk yaptı. En sonunda yıllardır hayalini kurduğu ilk albümü "Meczup"u uzun uğraşlar sonunda Ocak 2011'de Can Saban'ın yapımcılığıyla yayınladı.

• Beğen
Tepkiler: pesimistical

fullwar

fullwar

Üye
Teoman ve Mustafa Sandal gibi müziği bıraksa hiç üzülmem. Bırak git ya. :ehe

spy ghost

spy ghost

Üye
adamın isminbi yeni duyuyoruz bir de bu temsil edecek :birak:

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
diğerleri neye yarıcaktıki sanki benm bundan umudum war kim ne derse desin

'Enver'

'Enver'

Üye
Yolda görsem tanımam.

Türe

Türe

Üye
Sesi fena degil

Ahmet_Selim

Ahmet_Selim

Üye
ben blue jean dergisinde görmüştüm şarkılarında ne dediğini anlamıyorum

• Beğen
Tepkiler: spy ghost
Rock_in_Rollx2

Rock_in_Rollx2

Üye
seneye afrika halk müziği korosundan eto yu koyarsak şaşmayın bonomonmus yok Bonibon

Astrosman

Astrosman

Üye
Bu kim ya

spy ghost

spy ghost

Üye
bizi geçtim müziğin içindeki ünlü insanlar bile zor tanıyor röportaj yapıldı yüksek sadakat önceden tanışmışlığımız var diyor manga destekliyoruz iyidir diyor hatırlayamadığım bazı isimler o kim yeni duydum diyor :d:

bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
Daha önce hiç dinlememiştim;an itibariyle de dinlemiş değilim;dolayısıyla bundan sonra da dinlemeyi de düşünmüyorum :bilmm

• Beğen
Tepkiler: pesimistical
"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Doğru düzgün sanatçılar varken böyle fırlama birini Eurovisiona çıkarttılar :D

'Enver'

'Enver'

Üye
faturalardan %2 pay almayı biliyorlar bari adam gibi birini getirsinler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt