elektro gitar konusunda yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
safakk

safakk

Üye
    Konu Sahibi
elektro gitar konusunda yardım...
sevgili forum sakinleri bildiğimiz üzere ramazan aynın bitiminde kutladığımız bu bayram sonundaki hasılatımı elektro gitar konusunda değerlendirmeyi düşünüyorum sizden ricaam bu konuda bana rehber olmanızdır :)

yol 1:abimin arkadaşları sıksık amerika ve avrupaya gitmekte onlara rica ederek 0 bir elektro almak yada bu yaz yapacağım amerika turunda gidip görerek almak

yol 2: hemen şimdi 2. elden bir elektro gitar almak

bunlara bağlı olarak alt sorular :
1:hangi markayı tercih etmeli
2:alırken nelere dikkat edilmeli

şimdiden sorumu cevaplayan herkese çoook teşekkür eder saygılarımı sunarım :oke:

--------------- Ekleme ---------------

sevgili forum sakinleri yardımcı olacak biri yok mu yau :agla

reeokan

Üye
bence gitarı almaya giderken kulagı iyi biriyle git gitarın tonu yapıldıgı agac cok onemli.cebince yeterince para varsa ibanez,fender,cort' lara bakabilirsin.

safakk

safakk

Üye
    Konu Sahibi
bence gitarı almaya giderken kulagı iyi biriyle git gitarın tonu yapıldıgı agac cok onemli.cebince yeterince para varsa ibanez,fender,cort' lara bakabilirsin.
:sukur::sukur: çok saol kardeş de çok para yaa bu ibanezler :islik:)

canturgay

canturgay

Üye
klasiği öğrendin.bitti yanii..:ehe

yusher

yusher

Üye
ben ibanez elektro gitar satıyorumm ilgilenirsen yani hala ilgileniosan göreüşebiliriz. .

safakk

safakk

Üye
    Konu Sahibi
alalı 2 hafta oldu valla :)

Mehmetkirk

Üye
:) ne calmak ıstıyorsan gitara onunla basla :) İbanez işini görür bazı esp ltd lerde iyidir

eldergod

eldergod

Üye
Ibanez her işini görür..

Mo[S]LeM

Mo[S]LeM

Üye

Cort hariç diğer markalara kefilim :)
Hangi tür çalmayı düşünüyorsun varsayalım alternatif rock ise sana Fender Telecaster standart veya Thinline yi tavsiye ederim ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...