Ekran Kartı Hakkında Yardım (Lütfen 1 dk bakın)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
muqiwara

muqiwara

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Kartı Hakkında Yardım (Lütfen 1 dk bakın)
Arkadaşlar ; İnternette Gezinirken Bazen Aşağıdaki Hatayı veriyor. Ve ekrar Kararıyor.

Bunun Nedeni Ne olabilir? ve nasıl Düzeltebilirim Lütfen Yardım edin.
Cewaplarınızı bekliyorum.
İşletim Sistemim : Windows 7 Ultimate 32bit.

• Beğen
Tepkiler: CasuS_87

u_cosar

u_cosar

Üye
Nvidia driver kaldırıp tekrar güncel olanı kurmayı dene bakalım düzelecek mi

• Beğen
Tepkiler: muqiwara
muqiwara

muqiwara

Üye
    Konu Sahibi
u_cosar

u_cosar

Üye
Tamam. deniyorum Hemen :)

- - - Eklendi - - -

Kurdum. Ama Yine aynısını yapıyor.Cevabın İçin Teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Başka Fikirleri Olan Arkadaşlar Paylaşabilirler mi Acaba?

google de biraz araştırdım bazı kişilerde driverı tekrar kurunca düzerldiğini söylüyor bazıları ise kmplayerden kaynaklanıyor diyor(video oynatıcı program varsa birde bun kaldır) bazılarıda donanımsal olabilir diyor.umarım senin sorun yakında düzelir.

fnldstntn

Üye
İşletim sisteminden kaynaklı bi hatada olabilir veya virus...Combo fix ile bi defa taratmanı tavsiye ederim...

muqiwara

muqiwara

Üye
    Konu Sahibi

google de biraz araştırdım bazı kişilerde driverı tekrar kurunca düzerldiğini söylüyor bazıları ise kmplayerden kaynaklanıyor diyor(video oynatıcı program varsa birde bun kaldır) bazılarıda donanımsal olabilir diyor.umarım senin sorun yakında düzelir.
Bende Video oynatıcısı Yok. Büyük İhtimal Donanımsal. Yorumun İçin Tekrar Teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

İşletim sisteminden kaynaklı bi hatada olabilir veya virus...Combo fix ile bi defa taratmanı tavsiye ederim...
Bi Çok İşletim sistemi Değiştirdim. ama Hepsinde Aynı Yaptı. Virüs olacağınıda Sanmıyorum Çünkü Format Sonrasında bile Aynı Hatayı Yaptı Artık Böyle Kullanacağız. Yorumun İçin Teşekkürler.

codblackops2

codblackops2

Üye
Bendede aynı sorun oluyordu şunu dene sorunun çözülür.
En azından yaptıktan sonra benim sorunum çözüldü.

Masaüstünde boş bir yere sağ tıkla Kişiselleştire gir Orda temalar bölümünde en altta Temel ve Yüksek Karşıtlık Temaları Adlı bir kategori var Orda Windows 7 Temel veya Windows 7 Klasiği kullanırsan sorunun çözülür.

Ben film izlerken o hatayı veriyordu artık vermiyor bunu yapınca :)

muqiwara

muqiwara

Üye
    Konu Sahibi

Masaüstünde boş bir yere sağ tıkla Kişiselleştire gir Orda temalar bölümünde en altta Temel ve Yüksek Karşıtlık Temaları Adlı bir kategori var Orda Windows 7 Temel veya Windows 7 Klasiği kullanırsan sorunun çözülür.

Hatayı Verirken Windows 7 Temel Kullanıyordum. Şimdi Windows 7 Klasiği kullanmaya başladım. Düzelirse cewap yazarım.Yorumun İçin Teşekkürler.

muqiwara

muqiwara

Üye
    Konu Sahibi

Sorun Çözülmedi. ama Yorumun İçin Teşekkürler.

botas123

Üye
kardeş bendede amd yanıt vermeyi kesti diyor oyun oynarken çıkıyor hep ekran kartım ati hd 6610 :(

Teom@n

Teom@n

Üye
Tamam. deniyorum Hemen :)

- - - Eklendi - - -

Kurdum. Ama Yine aynısını yapıyor.Cevabın İçin Teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Başka Fikirleri Olan Arkadaşlar Paylaşabilirler mi Acaba?

Kurdugun guncel driver surumu "306.23 - WHQL" midir?

• Beğen
Tepkiler: muqiwara
muqiwara

muqiwara

Üye
    Konu Sahibi

Denetim masasında nvidia logosuna tıklayarak yada görev çubuğundaki bildirimler sekmesinden nvidia logosuna tıklayarak öğrenebilirsin.

Tıklıyorum ve Nvidea Denetim Masası . Sürüm 306.23 . GeForce 9500Gt Yazıyor Sadece O whql Denen Şeyi Göremedim Bir Türlü? Biraz Daha Ayrıntılı Anlatır mısın?

Teom@n

Teom@n

Üye
Tamam driver sürümü güncel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt