E 72 İnternete girememe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berk12344

Üye
    Konu Sahibi
E 72 İnternete girememe
arkadaşlar webe tıklayınca sayfa açılır gibi oluyor ama geri kapanıyor hard format attım gene çözülmedi yazılım sürümü 091.003 neden oluyor yardımlarınızı bekliyorum

ismail

ismail

Üye
hocam hepsinde mi böyle oluyo opera falan denedin mi?

Metin137

Metin137

Üye
hattan olabilir

Metin137

Metin137

Üye
olabilir :hmmm

ismail

ismail

Üye
:hmmm
Arkadaş sorunu ayrıntılı yazsa merak ettim :hmmm

berk12344

Üye
    Konu Sahibi
kusura bakmayın arkadaşlar biraz geç baktım opera ile giriyorum zaten internete orda sıkıntı yok ama webe tıklayınca anasayfa google görünüyor gibi oluyor ama tekrar kapanıyor yani tam olarak açılmıyor beyaz sayfa geliyor gibi oluyor sonra geri kapanıyor anında problem bu yoksa operadan internete giriyorum bir sıkıntı yok

ismail

ismail

Üye
kusura bakmayın arkadaşlar biraz geç baktım opera ile giriyorum zaten internete orda sıkıntı yok ama webe tıklayınca anasayfa google görünüyor gibi oluyor ama tekrar kapanıyor yani tam olarak açılmıyor beyaz sayfa geliyor gibi oluyor sonra geri kapanıyor anında problem bu yoksa operadan internete giriyorum bir sıkıntı yok

O zaman belki sistem dosyası zarar görmüştür bi ara yeniden yükle sürümü

berk12344

Üye
    Konu Sahibi
kardeş o sürümü yeniden yükleme nasıl oluyor bir anlatır mısın

ismail

ismail

Üye
pc başına geçiyon.
Nokia suite kuruyon yazılım yüklüyon.
Mesela benim e-posta gitti formatla.
Öyle geri geldi

berk12344

Üye
    Konu Sahibi
çok saolasın kardeş ilgilendiğin için birde nokia suit dediğin pc suit mi

- - - Eklendi - - -

tamam nokia suite farklıymış saol ilgilendiğin için

berk12344

Üye
    Konu Sahibi
malesef sorun çözülmedi birde hard format deneyeceğim olmassa servise baktıracağız

ismail

ismail

Üye
servise götürme bence boşuna para kaybı. Operadanda girilmez olursa götürürsün

berk12344

Üye
    Konu Sahibi
hard format attım şimdi giriyor opera mini 7 son versiyonu kullanıyordum şimdi onu yüklemedim bir sorunda çıkmadı neden böyle yaptın dersen geçen sefer operayı yükleyince giriyordu gene bozulmuştu bu sefer yüklemedim çalışıyor sanırım bir problem var operanın sürümünde :ehe

ismail

ismail

Üye
oupeng kullançok daha hızlıdır :)

berk12344

Üye
    Konu Sahibi
saolasın deneyeli
m

ismail

ismail

Üye
:rica:

blackcat34

Üye
arkadaşlar webe tıklayınca sayfa açılır gibi oluyor ama geri kapanıyor hard format attım gene çözülmedi yazılım sürümü 091.003 neden oluyor yardımlarınızı bekliyorum

bende de aynı sorun var.telefonu bugun aldım. yazılımı yeniledim gene düzelmedi. sorunu çözen kimse yok mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt