Duyuru.................

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Duyuru.................
Arkadaşlar daha 3 gün öncesine kadar aktif olan İddaacılar grubumuzu sildim ....:oke:
Nedenim:İddaa oynayarak cok para harcanıyor...Ve insanları günaha teşvik etmemek için böyle bir karar aldım...:oke:
İnanırmısınız bir kuponla kazanılan para onun verdiği coşkuyla oynanıp yatan kuponlardan daha az para tutuyor....:oke:

Maxicep İddaacılarına saygılarla duyurulur...:bigstar:

Catty

Catty

Emekli Yönetici
En İyisini Yaptın

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Ben de bu grup nereye gitti dedim Salih kardeş , , hayırlısı olsun

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şimdi sadece o tarafla düşünmek yanlış olur.

Çok para harcandığı kanaatinde asla değilim..O kişinin insiyatifiyle alakalı değil midir..Misal ben en fazla 10 basarım..Kazanırsam da kazandığımla oynarım..Günah yada sevap o işin diğer bir boyutu. Sadece bunlar için kapatılması bence YANLIŞ.

Saygılar

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
DiaBLoS™;1315433' Alıntı:
Şimdi sadece o tarafla düşünmek yanlış olur.

Çok para harcandığı kanaatinde asla değilim..O kişinin insiyatifiyle alakalı değil midir..Misal ben en fazla 10 basarım..Kazanırsam da kazandığımla oynarım..Günah yada sevap o işin diğer bir boyutu. Sadece bunlar için kapatılması bence YANLIŞ.

Saygılar

Hımm evet...
Bi daha açıyım o zaman ...:ehe

Aslında başkalarını günaha teşvik etme tarafı benim bu kararı almama neden oldu...İsteyen böyle bir grubu tekraar acabilir ama ben sebep olmak istemem...

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Salih Baba™;1315571' Alıntı:
Hımm evet...
Bi daha açıyım o zaman ...:ehe

Aslında başkalarını günaha teşvik etme tarafı benim bu kararı almama neden oldu...İsteyen böyle bir grubu tekraar acabilir ama ben sebep olmak istemem...

En doğrusunu yapmışsın kardeşim... :yuru

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Anlayışınıza teşekkür ederim...:)

BaşıBozuk

BaşıBozuk

Üye
Söylemiştim Sana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...