Dünyanın En Pahalı Oyuncakları

Konu, 'Her Telden Fotoğraflar' kısmında X-LifeHard tarafından paylaşıldı. Okunma: 11313 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Dünyanın En Pahalı Oyuncakları

  Her ne kadar oyuncaklar küçükler için tasarlansa da, bazıları var ki, almak için bir servet gerekiyor.

  Barbie: Dünyanın ünlü pırlanta ve elmas şirketi De Beers tarafından tasarlanan bu Barbie bebeğin üstünde 160 elmas bulunuyor. 8 milyon dolarlık bu oyuncak Barbie bebeklerinin 40. yıldönümü için tasarlanmıştı.

  [​IMG]

  Matchbox Car: 1966 model Opel Diplomat modelinin alıntılandığı bu oyuncağın ilk fiyatı 48 sentken, bugün 9 bin dolara kadar yükseldi. Orijinal Matchbox otomobilinden sadece birkaç tane kaldığını da belirtmek gerekir.

  [​IMG]

  Oyuncak Silah: Mitralyöz tipi bu M134 artık üretilmese de, satış fiyatları 12 bin dolara kadar yükseliyor.

  [​IMG]

  Oyuncak Dikiş Makinesi: Palyaço ile süslenmiş bir dikiş makinesi görünümündeki bu oyuncak, 13 bin 500 dolara bir Alman tarafandın satın alındı.

  [​IMG]

  Teddy: Bir Alman oyuncak firması tarafından 125. yıldönümü nedeniyle sınırlı sayıda üretilen Teddy'ler gözleri safir ve elmastan oluşuyor. 43 bin dolara maledilen Teddy Bear, 193 bin dolar gibi dudak uçuklatan bir fiyatla satıldı.

  [​IMG]

  Oyuncak asker: İlk GI Joe prototipi kabul edilen bu oyuncak asker 2003 yılında 200 bin dolara satıldı. 21 hareketli parçaya sahip olan oyuncak askerin boyu ise 27 santimetre.

  [​IMG]

  Akülü araba: Bir arabayla eşdeğer fiyattaki bu akülü arabanın fiyatı 40 bin dolar. Fiberglas gövde, çift hidrolik frenler ve yan kapı üstündeki CD çalarlı bu araç ile 40 kilometreye kadar hız yapabilmek de mümkün.

  [​IMG]

  PEZ Dispenser: İçinde şeker bulunan PEZ Dispenser eBay'da yapılan bir açık artırmada tam tamına 32 bin 205 dolara alıcısıyla buluştu.

  [​IMG]

  Gameboy: Dünyanın en pahalı Gameboy'u olma özelliğini taşıyan bu oyuncak 18 ayar altından yapıldı. Ekranın kenarları elmas taşlarla süslenen Gameboy'un fiyatı ise 25 bin dolar.

  [​IMG]

  Dart Vader Kaskı: Star Wars filminin hayranlarının kapış kapış aldığı oyuncaklardan biri olan Darth Vader kaskı, 115 bin dolara satıldı.

  [​IMG]  Yazan: X-LifeHard
  Reşwan bunu beğendi.
 2. Bune Bole Bir Oyuncak İçin Deyermi :ehe China Mallarını Alırız xD

 3. [​IMG]

  bu güzel:ehe

  gameboy gereksiz saçma hiçte sevmem

 4. ne geregi var okadar para vermenin altı üstü bi oyuncak :D

 5. China malı alıcaz başqa çare yoqqqqqqq

 6. toplasan 100 lira etmez :D

 7. game boy a bayıldımmm=)

 8. [​IMG]
  vaayy gözleri safir ve elmastanmış

 9. bu oyuncaklar la oynayan bebeğin anlını karışlarlar

 10. ohaa kim para werir ya bunlara...

Dünyanın En Pahalı Oyuncakları konusuna benzer içerikler

 1. dünyanın en pahalı arabası ( Motorlu Taşıtlar ve Modifiye )

  İŞTE DÜNYANIN EN PAHALI ARABASI... Bugatti Veyron - $1,192,057 Bugatti firmasının, Bugatti Veyron olarak bilinen Veyron 16.4 modeli; dünyanın en yüksek hıza ulaşabilen (407 km/sa.), en fazla motor gücüne sahip (1001 bg) ve en pahalı (1...
 2. Dünyanın en pahalı ayakkabısı ( Bayan Moda - Takı - Aksesuar )

  Altın ve pırlantadan yaratılan ve 100,000 sterlin (150 bin 215 dolar) değerinde olan ayakkabılar İngiltere’de satışa sunuldu. El yapımı ve dünyanın en pahalı ayakkabısı olma özelliğini taşıyan bu tasarımın adının ‘Eternal...
 3. Dünyanın En Pahalı Fotoğrafı ( Garip ve İlginç Olaylar )

  Alman fotoğraf sanatçısı Andreas Gursky'nin 1999 tarihli bir fotoğrafı, açık artırmada 4,3 milyon dolara satıldı. Christie's müzayede şirketinin New York'ta düzenlediği açık artırmada satılan 'Rhein II' adlıfotoğrafın, bugüne dek en pahalıya...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14 Şubat 2016 Pazar - 14:35:48