dünyanın en küçük kızı..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
dünyanın en küçük kızı..

Dünyanın en küçük kızı
07 Nisan 2008 Pazartesi 20:27
Hindistan'da yaşayan 15 yaşındaki Jyoti Amge adlı genç kızın boyunu öğrenince kulaklarınıza inanamayacaksınız;

Hindistan'da yaşayan 15 yaşındaki Jyoti Amge adlı genç kız, 27 santimlik boyuyla dünyanın en küçük kızı ünvanını elinde tutuyor. Telegraph gazetesinin haberine göre sadece 5 kilogram ağırlığında olan Amge'de akondroplazi adı verilen bir çeşit cücelik hastalığı bulunuyor.
ŞÖHRETTEN MEMNUN

Nagpur kentinde yaşayan Amge, hastalığından rahatsız olmak bir kenara, durumun yarattığı 'şöhret'ten son derece memnun olduğunu söylüyor.

Gittiği lisede, sınıfın en önünde minyatür bir masası bulunan Amge, 'Küçük olmaktan gurur duyuyorum. Aslında ben de diğer insanlar gibiyim, farklı hissetmiyorum. Bana gösterilen ilgiyi de çok seviyorum' diye konuştu.
EN BÜYÜK HAYALİ AKTRİST OLMAK

Yaşıtları gibi pop müzik dinlemekten ve film izlemekten hoşlandığını söyleyen Amge, en büyük hayalinin bir gün Bollwood'un tanınmış bir aktrisi olmak olduğunu belirtiyor. Amge'nin yakın zamanda Hintli pop şarkıcısı Mika Singh'le birlikte hazırladığı bir pop albümü de var.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
hmmm ilginç hormon bozuklugu var hrhalde

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
İlginç.

looney

looney

Üye
bu gercekmi ya cok ilginç :hmmm

blackmetalic

blackmetalic

Üye
parmak çocuk hikayesi gerçek olmuş........

CEREN

CEREN

Üye
bu konu verilmişti:)

xkadir61

xkadir61

Üye
bu kız hollwood'a girer.

Yasminozz

Yasminozz

Üye
evet daha önce verilmişti maxi de bu konu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt