Dünyanın En Büyük Altın Yüzüğü

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında TuRkiShCowboy tarafından paylaşıldı. Okunma: 5442 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Dünyanın En Büyük Altın Yüzüğü

Najmat Taiba(taiba Yıldızı) Suudi Arabistan'daki bir şirket için Taiba tarafından özel olarak üretildi.Yüzük 21 ayar altın üzerine yerleştirilen 58< Resmi açmak için tıklayın >
    686 kg eşsiz mücevher setinden oluşuyor.Yüzüğün çapı 70cm< Resmi açmak için tıklayın >
    toplam ağırlğı ise 63< Resmi açmak için tıklayın >
    856 kg'dır.Yapımını 55 işçi 45 günde tamamlamıştır.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: TuRkiShCowboy
    mekanik bunu beğendi.
  2. oldum olası sevemedim şu altını.. :) görüntüsünü yani yoksa parasal değerinden şikayetim yok işe yarıyo.. :ehe :ehe

3. :ehe
    Pırlantayı seviyorsundur umarım :D

4. o tarz takılardan ziyade otantik,modernize ya da sade takılırı daha tercih ediyorum ben..tabi şık bi gece olur parlaklığı ve zerafetiyle pırlanta ya da altın işi gerçekten asil durduğu için tercihim olur..:)

5. İnsanlar bu kadar değer vermese altına veya pırlantaya bu kadar değerli ve pahalı olmayacaktır :D

6. Sevilmezmi bu :D :D

7. yane bana bunu versinler ömrüm hayatım boyunca çalışmam ilk işim bizim okulu yakmak olur:D

8. yüzüğe bak neresine takçak onu:ehe

9. Çalamazlarda onu yav:ehe

10. daha çok kemere benziyor

11. evlenme teklifini bunla yapcam:ehe

12. Kim neresine takıcak onu belinemi :ehe

13. aynen :ehe

Dünyanın En Büyük Altın Yüzüğü konusuna benzer içerikler

1. Dünyanın en büyük Elması ... ( 6 Eylül 2009 | Garip ve İlginç Olaylar )

Güney Afrika'da bir madenin, dünyanın en büyük elmasını bulduğunu iddia etmesi üzerine dün bir fotoğraf yayınlandı. Cep telefonundan kat be kat büyük ve 7 bin karat olduğu savunulan elmas, dünyanın en büyüğü Cullinan elmasının iki katı...
  2. dünyanın en ilginç yüzükleri....... ( 2 Şubat 2010 | Her Telden Fotoğraflar )

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Dünyanın en büyük ineği ( 19 Ekim 2010 | Garip ve İlginç Olaylar )

ZİYARETÇİSİ BOL Normal bir ineğin neredeyse on katı fazla yemek yiyen ve günde 20 litre su içen ünlü sığır şu anda White Ailesi'nin İngiltere'nin Dorset bölgesi civarındaki Worth Matravers'ta yer alan çiftliğinde yaşıyor. Özel bakıcısı Jane...
  4. Dünyanın En Büyük Örümcegiymiş.. ( 27 Eylül 2011 | Garip ve İlginç Olaylar )

Dünyanın En Büyük Örümcegi ( Videosu )-WorLd34
  5. Dünyanın en büyük böceği ( 2 Aralık 2011 | Haber Köşesi )

Yeni Zelanda'da dünyanın en ağır böceği bulundu. Amerikalı Mark Moffett tarafından bulunan böcek 71 gram ağırlığında, bir serçeden daha ağır ve farenin de üç katı kadar. 53 yaşındaki eski bir park görevlisi tarafından keşfedilen bu böcek bir...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 2:09:41