Spor Dream League Soccer ( iPhone Para Hilesi )

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Dream League Soccer ( iPhone Para Hilesi )
iPhone ile iPad cihazlarınızda Dream League Soccer oynuyorsanız ve sınırsız para hilesini nasıl yükleyeceğinizi merak ediyorsanız, tamda doğru konudasınız. Jailbreak işlemini yapmanıza gerek kalmadan iTools aracılığıyla Dream League Soccer hilesini yükleyebilirsiniz.

Dream League Soccer hilesini ilk olarak bilgisayarınıza indirin ve ardından oyunu telefonunuzdan kaldırıp Game Center bilgilerini silip sıfırdan yükleyin ve hiç açmayın. Daha sonra hileli dosyayı iTools ile cihazınıza atmadan önce, oyunun Documents dosyasını kopyalayın ve dosyanın yedeğini alın. RAR içerisindeki 'myprofile.xml' dosyasını kopyalayıp oyunun 'Documents' klasörü içerisine koplayın.

İşte tam anlamıyla sınırsız para hilesini cihazınıza tanımlamış oldunuz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

FearLazOo61

Üye
Abi oyunun documents dosyası nerde i toolsun altını üstüne getirdim ama yok bulamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: berobey, ozan340 ve icecube92

SeçilmişArda

Üye
iPhone ile iPad cihazlarınızda Dream League Soccer oynuyorsanız ve sınırsız para hilesini nasıl yükleyeceğinizi merak ediyorsanız, tamda doğru konudasınız. Jailbreak işlemini yapmanıza gerek kalmadan iTools aracılığıyla Dream League Soccer hilesini yükleyebilirsiniz.

Dream League Soccer hilesini ilk olarak bilgisayarınıza indirin ve ardından oyunu telefonunuzdan kaldırıp Game Center bilgilerini silip sıfırdan yükleyin ve hiç açmayın. Daha sonra hileli dosyayı iTools ile cihazınıza atmadan önce, oyunun Documents dosyasını kopyalayın ve dosyanın yedeğini alın. RAR içerisindeki 'myprofile.xml' dosyasını kopyalayıp oyunun 'Documents' klasörü içerisine koplayın.

İşte tam anlamıyla sınırsız para hilesini cihazınıza tanımlamış oldunuz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bilgisayarsız olsa çok güzel olurdu ya. :D

trabzonby17

Üye
Documents Nerde Bulamıyorum.

300 500 kopuyoz

Üye
Documents dosyası ''evraklar'' seçeneğindedir. Eğer evraklar seçeneğine basamıyorsanız o oyunu ''GAME CENTER'' ile olan bağlantılarını kapatın sonrasında işe yarayacaktır...

Üst Alt