dosyalar görünmüyor????

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında akisim tarafından paylaşıldı. Okunma: 2556 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dosyalar görünmüyor????

merhaba arkadaşlar dün bilgisayardan bi kça dosya attım mmc'ye fakat açtığımda 5-6 klasörümün içinin boşaldığını gördüm bilgisayara da taktım sonuç aynı dosya ismi var fakat dosya yok(özelliklerden baktım 935 mb yazıyordu yani hiç azalma yoktu) en önemlisi resimlerim gitmiş kurtarma programlarına baktım sadece silinmiş dosyaları gösteriyor yani resimlerim silinmemeiş ama bu dosyalar telefondamı değilse nasıl geri getirebilirim lütfen yardım edin ???

Yazan: akisim
  2. format at bidaha dene

3. kaspersky kur tarattır :)

dosyalar görünmüyor???? konusuna benzer içerikler

1. nokia 5800 dosyalar görünmüyor yardım ( 10 Temmuz 2011 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

slm arkadaşlar benim tlf nin hafızası dolu hiç bişi yapamıyorum ne mesaj gelebiliyor ne gönderebiliyorum, ne de nete girebiliyorum hafıza dolu uyarısı veriyor ama silmek için baktığımda da hiç bir dosya görünmüyor usb ile bilgisayara bağladım...
  2. dosya yöneticisinde klasörler görünmüyor. ( 1 Ocak 2012 | Symbian S60v3 Destek )

evet klasörler görünmüyor. X plore ile görünüyor.bilgisayarda da gizli şekilde görünüyor.telefonum n86 hack li.nasıl düzeltebilirim.galeride fotoğraflar görünmüyor.müziklerde görünmüyor ama müzik çalarda müzikler çalıyor.bu arada hayırlı yıllar...
  3. Flash disk dosyalar görünmüyor ( 8 Nisan 2012 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

flash bellekte dosyalar gözükmüyor bunun bir çok nedenleri olabilir en çok karşılaşılan nedenlerden biri virüs tarafından dosyaların özeelikleri gizili dosya haline getirilmiş olabilir. bunu kaldırmak için denetim masaı-klasör seçeneklerinden...
  4. hafiza kartında ki dosyalar görünmüyor ( 29 Nisan 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

telefonumu hackledim ama artık HAFIZA kartında ki hiç bir dosya görünmüyo napcam bilen var mi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 9:49:45