Donanım Hatası: Kamerayı kapat aç

Konu, 'Symbian Destek' kısmında semih01sem tarafından paylaşıldı. Okunma: 2958 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Donanım Hatası: Kamerayı kapat aç

6600'da kamerayı açtığımda donanım hatası: kamerayı kapat aç' uyarısı geliyor. Sizce nasıl düzeltebilirim? Format atmayla olmuyor

Yazan: semih01sem

Donanım Hatası: Kamerayı kapat aç konusuna benzer içerikler

1. Tek Tuşla Bluetooth aç/kapat

Arkadaşlar Tüm S60 lara uygun küçük bir pro Resim eklemedim çünkü programın menüdeki ikon dışında görüntüsü yok Ayarlardan seçenek tuşlarından birine atadığınız zaman tek dokunuş ile Bluetooth'unuzu açıp kapatıyor Yada menüde el altında yine tek...
  2. Televizyonu Kapat, Yaşamı Aç!..

Televizyonu Kapat, Yaşamı Aç!.. Tüketiciler Birliğince düzenlenen ''Televizyonu Kapa/Yaşamı Aç-Turn Off TV/Turn On Life'' kampanyası yarın başlayacak. ''Televizyonu Kapa/Yaşamı Aç'' kampanyası Türkiye Koordinatörü Hatice Saadet Kalyoncu,...
  3. Işığı aç ışığı kapat eklentisi?

Merhabalar geçenlerde bir sitede görmüştüm adıma aklıma gelmedi bir lamba vardı tıklayınca ışık açılıyor tıklayınca ışık kapanıyor site kararıyor du bu kodlar elınde olan var mı acaba? Kaynak ...
  4. Kamerayı açınca telefon internete bağlanıyor.

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi sorunum belli tefonum C7 kamerayı açıyorum hemen internete bağlanıyor. Bağlanmasını istemiyorum ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olan herkeze şimdiden teşekkürlerimi sunmayı borç bilirim. :)
  5. Kamerayı açınca gelen uyarı

Beyler kamerayı açınca ekrana gelen bu uyarı nasıl kapatırım sinir olmaya başladım iyicene. Her seferinde 4-5 saniye bu uyarının gitmesini bekliyorum çekim yapabilmek için . Sırf bu yüzden değişik lens uygulamalarından kamerayı kullanıyorum...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 2:09:57