dokunmatik çalışıyor tuşlar basmıyor...

Konu, 'Samsung' kısmında LeoFrankLy tarafından paylaşıldı. Okunma: 10701 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dokunmatik çalışıyor tuşlar basmıyor...

arkadaşlar telefon kapalıyken açma tuşu basıyor ve açılıyor ama açılınca dokunmatik hariç diğer tuşların hiçbiri çalışmıyor napmalıyım?????

Yazan: LeoFrankLy
  2. ayarlarda dokunmatik kalbirizasyonu var ardan ayarla ..
    olmadıysa tam format at ..
    menüden değil , fabrika ayrları değil .. tamm
    oda olmazsa yazılım attır .. uzmanından .. garantisi varsa direkt garantiye gönder yazılımsal arızası var ..

yada bir hafta batarya takma düzelir .. tekrar bu sorunu verebilir ..

ama büyük ihtimal formatla düzelir ..

garantili ise DİREKT GARANTY ;)

3. Herkese meraba.arkadaşlar 1 hafta önce samsung marka dokunmatik telefon aldım ve bugün itibariyle dokunmatik ekran çalışmadı bataryayı çıkartıp takınca düzeldi ve tekrar kapattım gene aynı sorunla karşılaştım belirli bi zaman ( 1 saat ) sonra normale dönüyor sizce neden olabilir bu sorun acil cevaplarsanız sevinirim

dokunmatik çalışıyor tuşlar basmıyor... konusuna benzer içerikler

1. dokunmatik ekran basmıyor ( 26 Temmuz 2011 | Samsung )

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıycam özür dilerim daha yeniyim.bnm samsung c3510 telefonum var bn sabahları kalktıgımda ekrana basmıyor öle kalıyor nasıl yapabilrim
  2. tuşlar basmıyor(yardım) ( 29 Kasım 2011 | Samsung )

d600 ün tuşları basmıyor neden kaynaklı bilen varmı? ----------Eklendi @ 17:01:28 ---------- Yazıldı @ 17:00:56 ---------- yani tuşlar işlemiyor..
  3. hd2 tuşlar basmıyor. dokunmatik çalışmıyor ne yapabilirim ? ( 12 Haziran 2012 | HTC )

merhaba arkadaşlar hd2 model cihazım var. reboot ekranına tuşlar basmıyor dokunmatik çalışmadıgından dolayı dönemiyorum bu tür bir sorunla karşılaşıp ta çözüm bulan varmı acaba ?
  4. Motorola Atrix Tuş Basmıyor ( 18 Aralık 2013 | Motorola Android Yazılım )

Arkadaşlar 1 ay önce motorola atrix aldım ama sesli aramalarda tuşlar çalışmıyor çalışmadı yerde birde kendi hoparlör,kapatma vs tuşlarına otomatik basıyor garantiye göndermek istemiyorum rezalet 1 aydan aşşağı gelmez diyorlar Bu sorun için...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 10:25:16