dogubankta lumia 900 fiyati

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
    Konu Sahibi
dogubankta lumia 900 fiyati
evet arkadaslar basliktanda anlasildigi gibi bugun dogubanktan alisveris yapan bi arkadasa fiyati sordurttum ellerinde bir tane varmis onuda yeni satmislar fiyatida 1.300 tl. :) buda demek oluyorki piyasaya 1.500 tl. civarinda bir giris yapacak. Alicak olan arkadaslara duyurulur;)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
emin misin lumia800 fiyatı vermesinler veya simkilitli olabilir

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
    Konu Sahibi
emin misin lumia800 fiyatı vermesinler veya simkilitli olabilir

kendim birebir muhattab olmadigim icin emin degilim dostum. Ama arkadasa bende soyledim kardesim lumia 800 un fiyati olmasin o diye; yok dedi ellerinde 800 varmis zaten adamin soyledigi 900 fiyatiymis:) simkilitli satis yapacaklarinida sanmam dostum hem oyle olsa bile kilidi actirmanin masrafi 50 tl. yi gecermi! Bence bu fiyat gayet guzel oldu :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
kendim birebir muhattab olmadigim icin emin degilim dostum. Ama arkadasa bende soyledim kardesim lumia 800 un fiyati olmasin o diye; yok dedi ellerinde 800 varmis zaten adamin soyledigi 900 fiyatiymis:) simkilitli satis yapacaklarinida sanmam dostum hem oyle olsa bile kilidi actirmanin masrafi 50 tl. yi gecermi! Bence bu fiyat gayet guzel oldu :)

bu fiyata güzel demek yetmez ama şu anda abd de simfree fiyatın 650$ oldugunu düşününce fiyat biraz acayip geldi ayrıca simkilidi açmak 35€ ve imei numarasını vermek gerekiyor

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bu fiyata şuan varsa piyasaya girdiğinde daha ucuz da olabilir sevindirici haber :tşk: dostum

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
    Konu Sahibi

bu fiyata güzel demek yetmez ama şu anda abd de simfree fiyatın 650$ oldugunu düşününce fiyat biraz acayip geldi ayrıca simkilidi açmak 35€ ve imei numarasını vermek gerekiyor

dostum diyelimki cihaz simkilitli eger dediginiz gibi kilit i actirmak 35€ ise bence gayet makul;) tabi dogubanka almaya gittigimde ak la kara daha iyi belli olacak ;) hele sizin cihaz elinize bir gecsin bir inceleme yapin bizde bir ogrenelim cihazi ona gore bakalim dogubanka:)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
evet 35€ isterseniz pm den sitenin linkini de veririm benim çekincem imei numarasını vermek bir sakatlık çıkar mı diye düşünüyorum gerçi bunu ögrendigim arkadaş bir kaç defa kullanmış sorun yaşamamış.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
    Konu Sahibi
evet 35€ isterseniz pm den sitenin linkini de veririm benim çekincem imei numarasını vermek bir sakatlık çıkar mı diye düşünüyorum gerçi bunu ögrendigim arkadaş bir kaç defa kullanmış sorun yaşamamış.

simdilik gerek yok dostum;) ihtiyacim olursa eger sizi rahatsiz ederim zaten:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt