Doğrudan satış sektöründe ki asıl amaç nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

bakinohut

bakinohut

Üye
    Konu Sahibi
Doğrudan satış sektöründe ki asıl amaç nedir ?
Ben yıllardır sektörün içinde olan biri olarak bende deneyim ve tecrübelerimi aktarmak istiyorum. Yaralarnamka isteyen arkadaşlar için Aslında her türlü ürün veya hizmet bu pazarlama tekniği kullanılarak satılabilir olsa da, doğrudan satış yoluyla gıda takviyelerin satısını sağlıyorum. Gerek Türkiye’de gerekse de dünyada bu pazarlama tekniği kullanılarak satılan ürünlerin çeşitliliği ve sayısında son yıllarda büyük bir artış gözlemlenmektedir. Bu bakımdan, sektör, sağladığı avantaj nedeniyle günden güne büyüme gösteriyor asıl amaç ne kadar ekmek o kadar köfte ile satış sağlamak diyeiblirm.

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Türkiyedeki doğrudan satış (arkadaşım sen üzerine alınma)tamamen sahtekarlık ve yanlış ürün satmaktan ibarettir.Eğer satacaksan güzel ürünler lisanslı ürünler sat yerli ürünler sat.Ama maalesef bu kanalı kullanan birçok satıcının lisansı vs hiçbir şeyi yok,sahte bir şirket yüzlerce telefon numarası mis gibi para akıyor.Bilinçli tüketiciye bu kanaldan çokta bir şey satamazsınız ama gariban veya yeterli bilgiye sahip olamayan kişilere sat gitsin muhatap numarasını bir arıyorsun aradığınız numara kullanılmamaktadır.

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Örn:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bedavaymış hemen sipariş vericem
Mesaj birleştirildi:

Helal olsun
Bak herkese tavsiye ediyolar
Hemi de şekersizmiş
%190 Glikozlu Al Ye Geber :D

Bunun Birde Şeysi Vardı "Çocuklarımada Bu Baldan Yediriyorum" Diye Onu Bulamadım :D

Üst Alt