DigiPhone E86 Almayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkmorgan

Üye
    Konu Sahibi
DigiPhone E86 Almayı düşünüyorum
java destekliormuş oyun atılırmı adem abi almaya karar verdim bunu?

Odysseus

Odysseus

Üye
Merhaba

Cihazda java desteği mevcut. 240x320 piksel boyutundaki tüm oyunları oynayabilirsiniz. Diğer bir deyişle Nokia 6300'da oynanan tüm oyunlar bu telefonda da oynanabilir. Digiphone'u SAR İletişim dağıtmakta ve servis desteği sunmakta. Servis konusunda da sıkıntı yaşatmıyor. Güvenle alabilirsiniz. Merak edenler de olabilir, bir de resim ekleyelim

Ekli dosyalar

darkmorgan

Üye
    Konu Sahibi
Adem abi peki Digiphone E7200 nasıl kararsız kaldım ikisinde hangisini almalıyım

Odysseus

Odysseus

Üye
Digiphone E7200'ü TeknoSA da inceledim. Şık tasarımlı bir cihaz ancak tuş takımı problem yaratacak cinsten. Özellikle yön tuşlarına basmak sıkıntılı. E 86 bu konuda daha ergonomik bir çözüm gibi. Bunun da resmini ekleyelim.

Ekli dosyalar

darkmorgan

Üye
    Konu Sahibi
Adem abi bu E7200 de karar kıldım oyun haricinde program falan da atılıyor demi telefona ?

Odysseus

Odysseus

Üye
Tabi ki. Tüm java uygulamaları yükleyebilirsin

hayabusa77

hayabusa77

Üye
bence bu telefonu incele derim

samsunlu_55

Üye
Sakın kardes pisman olursun bence alma

mehmedemin

Üye
bende digiphone e86 var ama nedense kamera çekerken yavş görüntü alıyor normalmi görüntüyü kaçırıyor

babapagsos

Üye
evet aynen bende de var sevmedim oyunda yüklemio

omercagdass

Üye
sakın almayın dıgıphone e 86 pişman olursunuz 3310 alın daha çok işe yarar

--------------- Ekleme ---------------

dıgıphone e86 almanızı asla tavsiye etmem 3310 alın daha çok işe yarar giden kutusunu kayıt bile etmio telefon çoğu yerden çekmiyo uyarması benden alıp almamak size kalmış bişey

fkd_460

Üye
kardeş cok pişman olursun ben oldum ona gore yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt