Digiphone dg 66 telefonu incelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mbc34

Üye
    Konu Sahibi
Digiphone dg 66 telefonu incelemesi
Ben daha önce k 700 modelinin incelemesini sizlerle paylaşmıştım
şimdi ise aldığım diğer bir ürün olan dg 66 modelini sizlere tanıtmaya çalışacağım

aldığım bu ürünün öncelikle hatalı yönleri çok fazla
önce siz dostlarıma olumsuz yönlerini anlatayım

1- telefondaki televizyon kesinlikle doğru dürüst çalışmıyor. Berbat
2- özellikle hafıza kartı sorunu yaşıyorum. Hafıza kartı yuvası biraz dışarıda kaldığından pil hafıza kartının üzerine basıyor ve hafıza kartı ortadan kırılıyor
3- telefon hafızası 250 kb hafıza kartı olmadığında hiç bir işe yaramıyor
4- telefonun üzerindeki tuşların oldugu kısım zamanla kalkıyor
5- telefon ekranı dokunmatik olduğundan zamanla hassaslığını kaybedebiliyor
6 telefonda olağan çeviri hataları var
7 kamerası 2 mp yazdığı halde inanmayın
8 radyosu kulaklık olmadan da çalışabildiğinden. Eğer fışırtıdan radyoyu dinleyebilirseniz çok iyi
9 eğer bu telefon olumsuz yönleri olmasa güzel bir alet olacak

şimdide olumlu yönler

1 mesajlarınızı kalemle yazabiliyorsunuz
2 menüyü istediğiniz gibi düzenliyebiliyorsunuz
3 ana ekranı istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz örnek olarak profilleri medya playeri takvim büyük görünümlü saat çeşitli kısayolları koyabiliyorsunuz
4 tam ekran video seyredebiliyoruz. Ekran büyük olduğundan gayet güzel film seyredebiliyoruz
5 menü değişimlerini efekt şeklinde yapmışlar.
6 yanında bir kalem var hem de anten vazifesi görüyor

şu anda aklıma gelenler bunlar daha sonra aklıma gelenleri sizlerle paylaşacağım
sizlere şunu da rahatlıkla söyleyebilirim.
Bu telefonu aldığımda hatalarını gördüm ve kayserideki teknik servisine gönderdim. Onbeş gün icerisinde tamir edip geri gönderdiler. Benimle ilgilenmeleri gayet iiyiydi
fakat bu telefondaki hatalar giderildiğinde gayet güzel olacak. Benim duyduğum bir habere göre dg 66 da bayağı arıza çıkıyormuş. Fabrikada teknik servis ile görüştüğümde digiphone markalı bütün ürünlerinin kendileri tarafından garantıli olduğunu söylediler.

muratdedehayman

Üye
kardeş telefona hafıza kartını tam tak kırılmaz bende var hafıza kartı fıstık gibi çalışıyo

--------------- Ekleme ---------------

tv süper çalışıyo telefonda6 tane tuş var zaten silinse unutcanmı yerini radyoda yanını buluyom cız diye ses bile gelmiyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt