Dance Hero Türkiye (Dans Oyunu)

Sponsorlu Bağlantılar

MusTiStyLe

MusTiStyLe

Üye
    Konu Sahibi
Dance Hero Türkiye (Dans Oyunu)
Mobil Oyun Tutkunları ;

Türkiye'nin ilk ve tek online mobil dans oyunu Dance Hero Kapalı Betası'na hoşgeldiniz! Uygulamamız çok yakında Google Play Store ve App Store'da yerini alacaktır. Tam sürüm öncesi oyunu bizlerle test etmek isteyen oyuncular için özel bir sürüm hazırladık. Bu sürümü adresinden indirebilirsiniz.

Ne yazık ki, şu anda beta testlerine sadece Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları olan kullanıcılarımız katılabileceklerdir. Bu yüzden test süreci boyunca Apple kullanıcılarının affına sığınıyoruz.

Uygulamamız şu anda betada olduğundan ve Google Play Store'da yer almadığından, oyunu oynayabilmeniz için telefonunuzda küçük bir ayar yapmanız gerekmektedir.

Kapalı Beta Hesapları Hakkında

Kapalı Beta'da uygulama marketinden ürün satışımız olmayacaktır. Bütün yeni hesaplara 150.000 kupon verilecek ve bu altın ile marketteki bir çok eşyayı satın alabileceksiniz. Kapalı beta bittiğinde tüm hesaplar, karakterler ve sıralamalar sıfırlanacaktır. Saha sonra da oyunumuz Google Play ve App Store'da ki yerini alacaktır.

Sizlerin Kapalı Beta sürecinde yapacağı hata bildirimleri ve öneriler bizler için çok önemli olacaktır. Bu nedenle lütfen önerilerinizi bizlere Facebook sayfamızdan mesaj olarak bildiriniz.

Video Link:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Kaynak:

• Beğen
Tepkiler: ladrex84, halfglaze ve soyupakhasan

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

GreaTH

GreaTH

Üye
Sagol bro

EBRU34

EBRU34

Üye
tes

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
Tesekkur

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
Teşekkürler

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Teşekkürler

halfglaze

halfglaze

Üye
:tşk:

Oyun cidden harika guitar hero havası var androide lazimdi boyle birşey. Tebrik ederim güzel oyun.

Son düzenleme:
sasua42

sasua42

Üye
Oyun güzel fakat hiç online rastlamadım oyun çok mu yeni yahu: )

EBRU34

EBRU34

Üye
ben buldum 8 arkadasim var gelin sizde

EBRU34

EBRU34

Üye
hazzitadinda

habbuj

habbuj

Üye
Teşekkürler :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

MusTiStyLe

MusTiStyLe

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Oyun Daha BETA Yakın Zamanda test İşleri Bitince Google Play'de Aktif Olacak Ozaman Daha Çok Online User Görebilrisiniz.