cümle çevirici

Konu, 'Symbian S60v5 Yazılım Destek' kısmında istosi tarafından paylaşıldı. Okunma: 2000 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cümle çevirici

Arkadaşlar,

5800 için tavsiye edebileceğiniz yabancı dillerde cümle çevirici var mı?Kelime çeviricim var ama cümle çevirici istiyorum.Yardımlarınız için şimdiden tşkler

Yazan: istosi
  2. google translate

3. google translate in telefon için olan versiyonu vardı flash dosya forumda ara bulursun kardeş

4. google translate

5. arkadaşım bu .wgz dosyasını nasıl acıcaz yardımcı olur musun yoksa telefon direk tanıyo mu ben pek bilmiyorum da

cümle çevirici konusuna benzer içerikler

1. Google Translator (İngilizce-Türkçe Cümle Çevirici) ( 5 Ocak 2010 | Symbian S60v5 Diğer İnternet Uygulamaları )

Bu program Google translate sitesinden taban alarak Her türlü dili birbirine çevirmeye yarar. BU PROGRAM BİR WİDGETTİR. Kullanımı: Üst kısma türkçe herhangi bir kelime yada cümle yazıyorsunuz arkasından hangi dile çevirmek istediğinizi alttaki...
  2. konuşma çevirici ( 10 Mart 2012 | iPhone - iOS Genel & Destek )

iyi akşamlar arkadaşlar benim aradığım program yabancı dilde bi adamın konuşmasını türkçeye çeviren program çok işime yariyacak iş yerinde turistler felan geliyo oyuzden varmı boyle bı program bu arada iphone 4 kullanıyorum varsa link...
  3. cuma ( 24 Mayıs 2013 | Genel Dini Konular ve Sohbet )

cuma günü cünüp olmak günahmı kısa ve net cevap günah değilse 15,45 de okula gitcem 16,30 da banyo yapıcam (güsul) - - - Eklendi - - - not: daha cünüp değilim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 0:39:45