Concord Tablet Pc için oyun?

Konu, 'Diğer Tabletler' kısmında Bystone tarafından paylaşıldı. Okunma: 1631 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Concord Tablet Pc için oyun?

Arkadaşlar elimde bir adet concord marka tablet pc var.Cihaz android fakat bu tablete android oyun falan yükleyebiliyormuyum.Yükleniyorsa nasıl yükleyeceğim android uygulamalari free olanlari bilgisayara yükleyemiyorum direk cihaza yükleniyor gibi.Belki gereksiz bir konu actım fakat yorumlarinizi bekliyorum..

Yazan: Bystone
  2. google play storeden yükleyebilirsin

3. Ayrıca güvenlik ayarlarından bilinmeyen kaynaktan uygulama yükle diye bir bölüm var oraya tik koy ve buradan indirdiğin oyunları da yükle :)

Concord Tablet Pc için oyun? konusuna benzer içerikler

1. Concord s88 Oyun Lazım !!!

Concord S88 Oyun Ve Program Lazım Nasıl yüklendiğibnide Yazarsanız iyi Olur Şimdiden Teşekkürler...
  2. Pc toplama(Oyun için)

Arkadaşlar oyun için pc toplamak istiyorum fiyat 1300 veya 1500tl yi geçmezse iyi olur..önerdiğiniz parçaları vatanbilgisayardan yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
  3. Bu tablet pc nin özellikleri oyun kaldırırmı

Evet arkadaşlar başlıktada belirtiğim gibi bu tablet pc qube pad 7068 özellikleri aşşağıda özelliklerine göre hangi oyunları kaldırır veya kaldırmaz. Ve Hangi telefona göre oyun yüklemem gerekir. 7" ekran, Andorid 2.3 Gingerbread sistem,...
  4. Concord Smartpad7 8gb 7 Tablet

Concord SmartPad7 8GB 7” Tablet - Telefon - Hepsiburada.com Bu tableti hemen alacam kullanan arkadaşlar nasıl olduğuna dair bilgi verse sevinirim.
  5. Oyun için tablet öneri??

merhaba arkadaşlar oyun için tablet önerisi istiyorum kafamda google nexus 7 var 3gli modeli çıkıcakmış alma diyorlar fakat benim için 3g o kadar önemli değil oyun performansı olarak gayet sağlıklı olduğunu gördüm önerirmisiniz?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 4:54:11