Çin malı telefonların mms wap ayarları (turkcell)

Sponsorlu Bağlantılar

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Çin malı telefonların mms wap ayarları (turkcell)
Arkadaşlar çin malı telinizin menüsünden turkcel menüye girin ayarlarımı yap menusune girin mms veya wap ayarindan birini seçin telefon modelinizi isteyince herhangi bi nokia modelini yazın ben n73 yazdım gelen ayarları kaydettikten sonra tekrar mms veya wap ayarlarından kaydettiginiz ayarları etkinleştirin ben n101 ve n99i modellerinde denedim calisti digerlerinde de kesin calisir bi tesekkuru cok gormeyin

• Beğen
Tepkiler: rkzengin, ogden, karaca_riza ve 7 diğerleri

doozo0

Üye
az önce n73 yazdım gönderdim gelen ayarları kaydettim, ve biriken tüm mms lerimi okudum,elinize sağlık, benim telefonun bir markası yok, nokia 9.0 m.pixel yazıyor.nokia e71 mi e73 ne onun çakması,tuş takımı klavye gibi olanlardan.tekrar teşekkürler ,cevapları okuyupda deneyenler için yazıyorum

temp007

temp007

Üye
Yaptım ama olmadı..!:bann:

akcalininoğlanı

Üye
çinmalı n95 profil ayarlarına yani wab msn ayarları yaptırmak istiyorum olmuyo ayarları kaydedemiyorum emeil adresi değişicekmiş

kene06

kene06

Üye
kardes bende 5900 Xpressmucis var cin malı turkcelll mesünü yok nasıl yapacam bilgilendirirseniz sevinirim

elfinn

Üye
ya ben bütün modelleri denedim ama hepsinde ilettiğiniz telefon modeli bulunamadı dio:S:S biri yardm edebilir mi nedden böle oldu??

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
MMS N73 yazıp 2222 ye yolladınızmı

elfinn

Üye
evet onu da denedim hem mms için hem de wap özellikleri için n73 dahil bi çok model yazdım ama olmadı:(

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Valla bilemicem o zaman üzgünüm

kral7731

Üye
bende de çin malı n97 var ama gönderdiğim mesaja cvp gelmedi

akin yakici

akin yakici

Üye
Bizim arkadaşın telefonu kaçak markası cıve diye bir şey internet ayarı felan yapılmıyor

OrqinaL

Üye
harikasın ben yaptım oldu saol kardeşim çok iyisin emeğine sağlık karDEŞİM

¦ ° pî§køpât °¦

¦ ° pî§køpât °¦

Üye
Saol benim telefonda bir deneyeyim belki olur...

cimbom34

Üye
bende yolluyorm ama cwp qelmiyor ne iş ?

• Beğen
Tepkiler: rkzengin

Üst Alt