Çin Malı Telefonlara Nasıl Oyun Atılır

Konu, 'Çin Malı Telefonlar Karşılaştırma ve Tartışmaları' kısmında feher_11 tarafından paylaşıldı. Okunma: 32249 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. :megafon: çin malı telefonlara nasıl oyun atılırrr bilen varsa anlatsınn

balyoz61 bunu beğendi.

2. Atılmaz arkadaşım...

3. ademaltintaş arkadaşımız ve de zahid12 arkadaşımız sor..onlar bu konuyu çok iyi biliyorlar sana bir yol gösterirler
  4. Ne oyunu ya............televizyon izle.....oooooooooooo kkkaaadddaaarrr.............başka bir işe yaramıyor.
  5. şu an için atamıyoruz arkadaşım. diğer arkadaşların bana yönlendirmeleri son derece nazikçe çünkü biz hakimiz konuya. teşekkürler doğuş arkadaş..ım
  6. doğuş ve anycaal zaten aynı kişi, ayrıca konu daha fazla amacından uzaklaşırsa kapatılacaktır, bunuda hiç birimiz istemeyiz ;)
  7. hahaha aynı kişimii koptum :ehe:ehe:ehe:ehe

dogus noldu yavrucum ya :D:ehe:ehe:ehe
  8. :ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe
  9. ark.daşlar ben de dolia f888 war harika bir telefon şık tasarım çift kamera çift hat her bi b*k var çok memnunum çok sağlam bir telefon çin malı felan ama çok gzzel ah bide prog. oyun felan bulabilseniz çok güzel olacak ama :))
  10. çin telefonları için gayet iyi bir program
    MOBILedit_.3.0.0.38.
  11. arkadaşlar bu tridentlere avı video nasıl atıyoz yani bu telefona avı formatlı video atarken nasıl ayarlıcaz yardım erderseniz sevinirim
  12. arkadaşım bişeye dikkat etmene gerek yok trident zaten video kaydını avi formatında yapıyor. avi dosyalarını açar trident marka telefonlar.
  13. program ne işe yarıo
  14. ya arkadaşlar bende de orate t 808 war her bi b??k var ama bir türlü ne oyun nede program atabildim yaaaaaaaa

--------------- Ekleme ---------------

şu japonklarda her b??ku yapıyorlar ama bi de tam takır yapsalar şaşarım zaten
  15. bnde cin iphone var javada var nası oyun
    yüklcemmm simdiden tsk
  16. arkadaşım eğer telefonun ekstra bölümünde java varsa ve bunu kullanabiliyorsan telefona java ile çalışan her oyunu atabilirsin hafıza kartına atman sonra attığın yerden o dasyayı bulup yüklemen yeterlidir oyunu java butonuna tıklayarak açabilirsin ii eğlenceler.. javalı olan çin ya da nokia ya da samsung ekran genişiliği aynı olan tüm telefonlarda oyunlar açılır..
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.