çin malı s3 mini

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
çin malı s3 mini

sizce bu telefon sorun yapar mı patlama filan olur mu olmayacaksa almayı düşünüyüm

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
arkadaşım patlama olacağını sanmam ama orda yazan özellikelri neredeyse hepsi yanlıştır
ben gerçeği kısaca özetleyim
2mp arka kamera vga ön kamera 256 mb ram dahili hafıza doğru yazılmış ekran güzeldir dokunmatiğide fena sayılmazdır ama kamera ve ram benim dediğim gibidir alınca istersen hardware info programını indir bakayriyetin yazılım güncelleme yapamazsın

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım patlama olacağını sanmam ama orda yazan özellikelri neredeyse hepsi yanlıştır
ben gerçeği kısaca özetleyim
2mp arka kamera vga ön kamera 256 mb ram dahili hafıza doğru yazılmış ekran güzeldir dokunmatiğide fena sayılmazdır ama kamera ve ram benim dediğim gibidir alınca istersen hardware info programını indir bakayriyetin yazılım güncelleme yapamazsın
söylediğin için teşekkürler ztn yengeme hediye alıcam da whattsapp skype vb uygulamaları açar mı yengem bir tek onları kullanıyo ztn ve subway surfers
not: sürekli bnm telle oynuyo subway surfersı sıkıldım artık asıl sebebi o :naughty:

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
bu ara hırvatlar golü attı neyse
subay surfersı kesinlikle adam akıllı oynayamaz kasar ama skype whatsap line viberde falan hiç sıkıntı olmaz

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi

asauult1

Üye
aldiginiz yer varmi saglam memnun olan yazsin bendealicamGörkem Bilişim Hakkında Şikayetler Var Adam S4 Almıs S3 Gondermısler Ram 1 Gb Demısler 256 Mb Ram Cıkmıs vede Dahılıı Hafızası 4 Gb Demısler 512 Mb Cıkmıs Kasma Olmaz Ama uygulama Yukleme Sınırı OlurAdam Arıyıp Sıkayet Etmıs S4 Aldım Dıye Demışler O Paraya Onu Aldıgına Sukret Demısler

Üst Alt