çin malı iphone

Sponsorlu Bağlantılar

memo2001

Üye
    Konu Sahibi
çin malı iphone
MESAJIN DEĞİŞTİRLME SEBEBİ ( BAKINIZ BİR ALTTAKİ MESAJ-herne kadar bir satış-takas ilanı olmasada insanlar yanlış anlayabiliyorlarmış…)
çin malı bir iphone 4 var. Cihaz MTK 6235
.
yi bağlayınca bilgisayarda bu çıkıyor. (MT6235) orjinali gibi simkart girişi
yandan. Kapak vidalı. Tek hatlı. Usb yi bağlayınca telefon hafızası yaklaşık
100MB hafıza kartı ise 4 GB görünüyor. Hafıza kartı da tümleşik. Ve hakikaten 4
GB. 3 GB tan fazla müzik yükledim denemek için Menü
olarak orjinale azbuçuk yakın yapmışlar. Sadece simgelere uzun süreli basınca
simgeler titriyor. Titremeye başlayınca simgelerin yerini değiştirebiliyorsun.
Ama silemiyorsun. Aslında telefonun az buçuk çözdüm sayılır. Fakat birkaç
program var onları silip kızıma vermeyi düşünüyordum. (içinde kadınları
gıdıklama , soyma falan programları koymuşlar ) onları silmeden kızıma
veremedim. programların isimleri elover ve skirt . Her yere baktım. 1 aydır
internette aramadığım yer kalmadı. beceremedim, bulamadım. Program yükleme var
fakat silme yok. Program yüklemede de yüklediğin programı javanın içerisinden
run java komutuyla çalıştırabiliyorsun. masaüstüne kısayolunu atamıyorsun
Telefona çift tıklayınca task manager geliyor.En alt menüde program kısayolları
beliriyor. Dokununca yukarıda kırmızı (-) trafikteki girilmez işareti
beliriyor.geri planda çalışan programları gösteriyor.
Şimdi bu +18
programları nasıl silebilirim diye düşünürken bir saflık yapıp hem telefona
hemde hafıza kartına format attım. Telefon çalışıyor hiçbir problem yok fakat
sadece deki
birkaç program gitti. (özellikle talking cat şu konuşan kedi ) yani ben bu
formatlama işlemini yapmadan önce program çalışıyordu. aynı orjinal iphone gibi
sese tepki veriyor, gıdıklıyorsun, vuruyorsun falan... herşeyi ile aynı idi.

Hatta dediğim gibi +18 tabir ed n
hatunları soyma gıdıklama programları falan da çalışıyordu. şimdi hafıza kartı
ve telefonu formatlayınca çalışmıyor çince yazılar çıkıp birşeyler yüklemeye
çalışıyor ama biryere gelince donup kalıyor. bir de bu programların masaüstü
kısayolları da silinmedi.
İphonun arkasında A1332 EMC 380A FCC ID:BCG-E2380A
IC:579C-E2380A yazıyor. Makinaya taktığımda MTK6235. Usb'yi bağlayınca
bilgisayarda bu çıkıyor.
(MT6235)

SİZDEN RİCAM ELİNDE BU TELEFONDAN, YA DA HERHANGİ BİR ÇİN IPHONE OLAN VARSA ŞU TOMCATİN HAFIZA KARTINDA DOSYASI VAR
ONU BİR YERE UPLOAD EDEBİLİR Mİ. BU SAYEDE TEKRAR HAFIZA KARTINA KOPYALAYINCA TOMCATİ ÇALIŞTIRMAK İÇİN UĞRAŞACAĞIM.

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Umarım kızınızadır, Müslüman'ları kazıklamak için değildir umarım.Sorununuza gelince cevabı bilmiyorum..

• Beğen
Tepkiler: "ForeverAlone"

memo2001

Üye
    Konu Sahibi
karanlık 97 kardeşim bu nasıl bir cevap anlayamadım? ben bir soru soruyorum. bu bahsettiğim programları nasıl silebilirim diyorum. satış veya takas ilanı vermiyorum ki? beceremediğim bir işlem hakkında bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum. MÜSLÜMANLARI KAZIKLAMA İŞİ DE NEREDEN ÇIKTI??? ALLAH ALLAH.... Neyse yahuu...

----------Eklendi @ 18:18:20 ---------- Yazıldı @ 17:31:36 ----------

BİRİNİ BİRŞEY İLE İTHAM ETMEDEN ÖNCE BİRAZ ARAŞTIRSANIZ NE GÜZEL OLACAK...

http://www.maxicep.com/cin-uretimi-telefonlar-genel-paylasimlar/java-program-silme-577624.html

http://www.maxicep.com/cin-mali-tel...rtismalari/mtk-6235-program-silme-577622.html

http://www.maxicep.com/cin-uretimi-...e-oldugu-bilmiyorum-3-570066.html#post4068849

xdonnix

Üye
öncelikle s.a bendede aynısından var bende silemedim ve bende işletim sistemini öğrenemedim proğram gibi şeyler yüklemek icin baktım bulamadım sen biliyorsan söyleyebilirmisin acaba sende bana bir yardımcı olurmusun ?

m-ortak

Üye
slm arkdaşlar bendede bu MTK 6235
telden vart ama (apk) uzantıl dosya yüklenmiyor bunun nasıl yüklem yapılcak acaba ve bu cihazın iTunes ape store de bağlantı ypılmıyor...?

seymen_brs

Üye
Umarım kızınızadır, Müslüman'ları kazıklamak için değildir umarım.Sorununuza gelince cevabı bilmiyorum..

illa herseyın altında bır seymi arayacaksınız lutfen arkadaslar adam orda yardım istemiş telefonu kızıma vereceğim demiş uzun uzunda yazmış anında dolandırılıcığa bağladınız konuyu lutfen dusunmeden cevap yazmayınız.

- - - Eklendi - - -

memo ustam soruna cevabım şudur aynı telefondan dun bende aldım eskiden bu işleri yaptıgımdan 5 sene once bıraktım tabikide neyse ben cihaza bir bakayım dedıgınız gıbı ıcınde 4gb hafıza cıktı arkasını acmadım 8 gb hafıza kartım var yedek hafıza kartı yerı bosmudur sanırsam sız acmısnız eger bos ıse benım dıger hafıza kartımı takayım tom cat içinde dosyaları musaıt bır zamanımda upload edebılırım eger bır yerden tedarik etmedıysenız .

osman_38_

Üye
slm arkadaslar ben aldım bu bırebır aynısı ipone 4 ama cektıgım vıdeoyu nasıl sılecem bı türlü bulamadım ltfen bılen varsa yardım edın

-murat-

Üye
selamın aleyküm abi tamamen yanlışlıkla bende root dosyasına format attım ve hiç bir uygulama açılmıyor ben bunları geri getirmek istiyorum ancak getiremedim acaba bu konu hakkında bir bilginiz varsa rica etsem banada yardımcı olurmusunuz ?
tel zaten çakma birde uygulamaları açmayınca daha çok moralim bozuluyo size zahmet bana bir yardımcı olun

KaRtAl22

Üye
Ana menüdeki java ikonuna tiklayip oradan deneyin oradan silinebilir eger silinmezse bir telefoncuya goturmenizi öneririm 10,15 tl ye hallederler

noki

Üye
Arkadaşlar baktim hiçbiriniz sorunu çözemediniz :) sanirim ((app store )) var telefonun ekraninda ordan uninstall yapip silebilirsiniz

alpercetvel

Üye
illa herseyın altında bır seymi arayacaksınız lutfen arkadaslar adam orda yardım istemiş telefonu kızıma vereceğim demiş uzun uzunda yazmış anında dolandırılıcığa bağladınız konuyu lutfen dusunmeden cevap yazmayınız.

- - - Eklendi - - -

memo ustam soruna cevabım şudur aynı telefondan dun bende aldım eskiden bu işleri yaptıgımdan 5 sene once bıraktım tabikide neyse ben cihaza bir bakayım dedıgınız gıbı ıcınde 4gb hafıza cıktı arkasını acmadım 8 gb hafıza kartım var yedek hafıza kartı yerı bosmudur sanırsam sız acmısnız eger bos ıse benım dıger hafıza kartımı takayım tom cat içinde dosyaları musaıt bır zamanımda upload edebılırım eger bır yerden tedarik etmedıysenız .
bana çin iphone 4 s hafıza kartındaki oyun dosyaları lazım. ben yanlışlıkla sildim de hepsini oyunlar çalışmıyor.lütfenn arkadaşlar

Üst Alt