Çin malı iphone wifi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

cambazzmm

Üye
    Konu Sahibi
Çin malı iphone wifi sorunu
slm arkadaşlar.benim bir sorum olacak çin malı iphone ile internete girmek istiyorum.kaldığım yurdun ağına giriyorum kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum bağlanılamadı die hata alıyorum.İp ve Dns seçimi otomatik ama yinede giremiyorum wifiye hangi ayarlarla girebileceğimizi biliyorsanız lütfen yardımcı olun şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler....:megafon:

• Beğen
Tepkiler: weyselow

cambazzmm

Üye
    Konu Sahibi
çok sağolun ilginiz için

semtos

Üye
çin malı iphone kullanıyorum vede altını üstünü getirdim bir çok java program yükleyip bir çok hatasınıda düzelttim ama wifi yok sanırım yazılım olarak hiç bir iz yok kutusunda bahsediyor ama ya yalan yada donanım olarak var ama yazılımı yok çözemedim...

içini açtım wi-fi desteği olan hiç bir entegre kordinasyonuna rastlıyamadım....

atmaca-1

Üye
arkadaşlar wifi si çalışıyor tarama yaptırın ve bağlana basın

umut581581

Üye
arkadaşlar çin mallarında daki wiwi ler çalışır ama konturun varsa internete baglanır yani anlayacagınız internete girseniz kablosuz agdan kontur yiyor birde normal bilgisayar gibi girmiyor cep telefonu için olan sayfa açıyor ben girdim konturum bitince giremedim

memre_ft

Üye
arkadaşlar çin mallarında daki wiwi ler çalışır ama konturun varsa internete baglanır yani anlayacagınız internete girseniz kablosuz agdan kontur yiyor birde normal bilgisayar gibi girmiyor cep telefonu için olan sayfa açıyor ben girdim konturum bitince giremedim

arkadasım ben kullanıyorum çin malı iphone 10 numara da wifi si var kontor montorde gitmiyo ayarlarını yap wifi sonra hattı vıkarıp dene dırek acmayla olmuyo wifi:D takıldığınız bi yer olursa pm atın;)

weyselow

weyselow

Üye
bendede aynı sorun var bağlanamadı diyorrrrrrrrrrrrrr

blldrlms

Üye
ben hiç bulamıyorum. baska yerde goruyo. neden olabilir?

tarikunal

Üye
arkadasım ben kullanıyorum çin malı iphone 10 numara da wifi si var kontor montorde gitmiyo ayarlarını yap wifi sonra hattı vıkarıp dene dırek acmayla olmuyo wifi:D takıldığınız bi yer olursa pm atın;)

Yeni aldim cakma iphone internet ayarlarini nasil yapicam

Üst Alt