Çin malı iPhone 5 (kullanılmamış 0)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ClaweRa

ClaweRa

Üye
    Konu Sahibi
Çin malı iPhone 5 (kullanılmamış 0)
Çin malı iPhone 5 satıyorum arkadaşlar. (kullanılmamış 0)

Telefonu 1 hafta önce aldım, üzerindeki jelatini söktüm ben kendim kullanacaktım, şarzını doldurdum ancak şöyle bir sorunla karşılaştım. Ben çok mesaj yazan biriyim ama bunla mesaj yazmak gerçkten çok zor. Sonra hemen geri kapayıp paketine koydum, yani kullanılmamış 0 telefondur.

Telefonu ben 225 tl'ye aldım ancak telefonu açtığım için 200 tl ye satıyorum. Telefonun yanında şarz makinesi mevcut. Bunun dışında başka birşey yok.

Telefonun özelliklerini ben pek bilmiyorum ancak gördüğüm kadarıyla Çift hat, televizyon vs. var. Kartımı taktığımda arama yaptım deneme amaçlı sorun çıkmadı. Menüler zaten türkçe. Dokunmatiğide gerçekten çok iyi. Derler ya telefona vuruyorsun yine dokunmatik işlemiyor, öyle brşey yok bu telefonda. Dokunmatiği orj. iphone kadar olmasada yinede hassas. Özellikle tırnakla basınca çok hassas oluyor. Zaten iphone 5 olan arkadaşlar bilir.

Almak isteyen arkadaşlar msn ekleeybilir veya telefondan arayabilir. Tel: 532 7325346 Msn: bilgi[at]siber.net - Volkan YILDIRIM - Gebze/KOCAELI

tulkas

tulkas

Üye
Foto ekleme şansını varmı ?

bymusty18

Üye
selam.benle takas eder misin.general mobile dst q100 var taş gibi telefon şarjı ve sesi süper klavyeli.tam mesajlasma telefonu yani.kendinden windows live messenger özelligi de var.kutusu herşeyi tam.garantisi de 1 yıl daha devam ediyor tertemiz.bende dokunmatik kullanmak istiyorum artık.takas olur mu ?

ClaweRa

ClaweRa

Üye
    Konu Sahibi
Dostum general mobile dst q100 0 ne kadar? 175 lira vs. biliyorum ben?

Narutodth

Narutodth

Üye
e normal işte dst 100 ile senin telefonun aynı kapasitede.

bymusty18

Üye
alkıslıyorum arakdasım :D ben 210 tl ye almıstım bi kac ay önce.tertemiz ama benimki.arada 15 20 tl nin lafını mı yapıon yaw gel degiselim işte hadi :D

ClaweRa

ClaweRa

Üye
    Konu Sahibi
Msn ekleyin görüşelim.

KralBaykus

KralBaykus

Üye
bır foto koyarmsn ..?

bymusty18

Üye
ekledim msn.detaylı bi konusalım görüselim

ClaweRa

ClaweRa

Üye
    Konu Sahibi

----------Eklendi @ 23:29:57 ---------- Yazıldı @ 23:28:28 ----------

Ana Menü Kaydırıldığında Çıkar. İmei kapanırsa 10 T.L. karşılığı açtırabilirsiniz.. Kutusuzdur ve sadece şarj aleti ile yollanacaktır.

bymusty18

Üye
oo imeisi mi var bide.şimdi olmadı ama bak ya :d yine de bi görüşelm msnde

ClaweRa

ClaweRa

Üye
    Konu Sahibi
Ben kartımı taktım açıldı telefon, benim aldığım kişi eğer kapanırsa 10 liraya açtırırsın dedi. Şu an kapalı değilki. %99 kapanmaz dedi.

bymusty18

Üye
hadi ya bi cevap ver. bitirelim şu işi.ekle görüşelmm bekliyorum

ClaweRa

ClaweRa

Üye
    Konu Sahibi
Telefon duruyor arkadaşlar, Gebze'ye yakın olanlarla yüz yüze satışı yapabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt