Çin malı iphone 4 wifi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

çağdaş001

Üye
    Konu Sahibi
Çin malı iphone 4 wifi sorunu
Arkadaşlar 2 gün önce çin malı iphone 4 aldım.Herşeyi düzgün çalışıyor ama wirelessinde sorunmu var benmi ayarlayamadım bilmiyorum.Bizim üst katta wireless modem var bilgisayardan ona bağlanarak internete giriyorum şifresinide biliyorum.Bilgisayara sinyal düşük geliyor yinede internete girebiliyorum.İphone ile taradığımda modemi buluyor.Bağlan diyorum şifreyi giriyorum bağlanamıyor diyor.Modemin ayrıntılarına girdiğimde sinyal gücü çok zayıf diyor.Ondan olabilirmi acaba yoksa bir ayarmı gerekiyor telefondamı sorun var?

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar sorunu çözdüm şifreyi değiştirdim oldu.Ama şu an başka bir sorunum var.Hizmetler menüsündeki telefonn kendi browserı javascript desteklemiyor telefonda opera yüklü olarak geldi.Operada wirelessi nasıl etkinlestirecegim?

alphamode

Üye
eğlence ve oyunlar bölümünde java ayarları var.ordan java sim 1 ve sim 2 profil seçeneklerinde wlanı seç.bu şekilde operaya da wlandan girersin..

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
operanın network ararlarına gir arkadaşımızın dediği gibi işallah olur (benden size tavsiye çin malı tel kullanmayın bi aralar bende kullanıyodum sonra sattım ve 6680 aldım gayet memnunun ) :pro: