Çin Android Imei Degiştirme %100 Çalışıyorr Denendi

Sponsorlu Bağlantılar

ayponcum35

ayponcum35

Üye
    Konu Sahibi
Çin Android Imei Degiştirme %100 Çalışıyorr Denendi
ARKADAŞLAR PROGRAM DENENMİŞTİR GÜLE GÜLE KULLANIN

Telefonunuzu ara kablo ile bilgisayara bağlayın
Telefonunuz Çift hatlıysa işlemi tamamlayınca aynı işlemi İmei 2 içinde yapınız.
Tek hatlı telefonlar için:
1. kısımdan İmei1 i seçiniz Baund rate telefona göre değişir telefonunuzun bandını seçiniz
2g/3g 2.kısımda telefona göre değişiyor telefonunuzun comunu bilmiyorsanız tek tek deneyin ama genelde com3 ve com4 olur.
3. kısımdan read imei 1 e basın orda çıkan sizin telefonunuzun imei adresidir.
Bu adresi değiştirmek için:
4. kısma istediğiniz bi imei adresi yazın
5. kısımdaki Start tuşuna basıp 1-2 saniye bekleyin. Sonra telefonunuzu kapatıp açın olmuş mu
diye anlamak için ilk 3 işlemi tekrar uygulayın yazdığınız imei karşınıza çıkıyorsa olmuştur.

Dowland

Son düzenleme:

fatihozz

Üye
program yok

basrix

Üye
arkadaşım programı indirdik fakat rar şifreyide verseydin iyi olurdu saygılar

erman_5582

Üye
winrar şifresi nedir
çin malı Galaxy S4 ün imei ni nasıl değiştirebilirim burdaki kodların hemen hemen hepsini denedim olmuyor telefonun android olup olmadığınıda anlayamadım uygun kod vs varsa yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:
dayannight

dayannight

Üye
telefonun android olup omadığını telefona .apk uzantılı bir dosya indirin kurmayı deneyin.Ayrıca ayarlardan telefon hakkında android olup olmadığını gösterir. İmei değişimi için engineer mode a girmeniz gerekir.Bunlar için kodları deneyin.Bu siteden deneyin
bu kodlar olmazsa telefona mobile uncle uygulamasını yükleyin google play de var telefonunuzda yoksa google da mobileuncle.apk aratın indirin telefonunuza kurun. Sonra uygulamayı çalıştırın sırasıyla engineer mode>MTK>GPRS seçin buradan imei no yazıp write imei seçin

Nusrettin06

Üye
Merhabalar bende kore malı s3 aldım anroid işletim sistemi kullanıyordu markete felan sorunsuz giriyodu ama artık kkullanılmıyo. Bu islem benimkinede yararmı.

kadri77

Üye
Benim de bir katkım olsun bir imei vereyim. Hemen işe yaramaz kapanır demeyin, bu imei de bir iş var yaklaşık 6 aydır kaç tele attım hala kayıtlı gözüküyor.

35XXXXXXXXXXXX92

Bir teşekkür yeter.
Patladığı için sildim...

Son düzenleme:

Üst Alt